Yeni Albüm

ZEO Jaweed’den yeni albümü için talihsiz açıklama!

zeo-jaweed-zeoloji-2016-full-album
Yayınlayan : Oktay Bala

O Ses Türkiye’deki performanslarıyla tanınan Zeo Jaweed albümü Zeoloji için Bugüne kadar çıkan tüm albümler kendime kitle edinmek adına tamamen internette yayınlanmıştı. Herkes dilediği gibi indirebiliyordu. İlk defa yasal bir albüm çıkarıyorum. Beni ve şarkılarımı sevenler para verip yasal olarak indirebilecekler diyor.

zeo-jaweed-zeoloji-2016-full-album-dinle-indir2005 yılında rap müziğe Zeus ismiyle bomba gibi giriş yaptıktan sonra dikkatleri O Ses Türkiye yarışmasındaki çarpıcı performanslarıyla çeken Zeo Jaweed, 10 şarkılık yeni albümüyle müzik dünyasına merhaba dedi.
2005 yılında rap müziğe Zeus ismiyle giren, pek çok ünlü isimle birlikte başarılı prodüksiyonlara imza atan, sonrasında O Ses Türkiye yarışmasıyla adını Türkiyeye duyuran Zeo Jaweed, Avrupa Müzik etiketiyle çıkan ilk yasal albümü Zeoloji ile müzik listelerine iddialı bir giriş yaptı… Özgün tarzı ve yorumuyla beğeni toplayan Zeo Jaweedin albümünün çıkış şarkısı Kural Tanımam çıktığı gün sosyal medyanın en çok konuşulanları arasına girdi.

Bugüne kadar 1′i ortak olmak üzere toplamda 6 albüme sahip olan e Jaweedin kendi stüdyosu Zeo Airlinesta kaydettiği ve Avrupa Müzik etiketiyle çıkan rap albümünde 10 şarkı bulunuyor. Tüm söz ve müziklerin Zeo Jaweed imzası taşıdığı albümün düzenlemeleri ise Tolga Kılıça ait.

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..