Etkinlikler

Yılbaşı Gecesi için öne çıkan 10 mekan…

yilbasi-gecesi-hangi-mekan
Yayınlayan : Oktay Bala

2016’nın karşılanacağı yılbaşı gecesi, aileniz ve dostlarınızla birlikte mutlu ve umutlu bir gece geçirmeniz için mekanları, menülerini, fiyatlarını ve programlarını araştırdık.

Grand İstanbul Levent

Wyndham Grand İstanbul Levent, yeni yılı Demet Akalın ile karşılıyor. Saat : 21.00’de sanatçıyı ağırlayan mekan, bilet fiyatları için, Platinum Masa da 945 TL, Gold Masa 785 TL ve Silver Masada ise  680 TL. ücret belirlemiş. Demet Akalın 2015 yazında çıkarttığı “Pırlanta” adını verdiği albüm ile en çok ödül alan pop müziğin kraliçesi olarak anılmıştı.

Hilton İstanbul Bosphorus

Mekan, yeni yıl gecesine  Bengü ile başlıyor, Saat : 21:00’de sanatçıyı ağırlayan Hilton İstanbul Bosphorus,  bilet fiyatları için, Platinum Masa da 930 TL, Gold Masa 785 TL, Silver Masada 630 TL, Normal Masada ise 470 TL. ücret belirlemiş. Yeni yıla Bengü’nün en çok beğenilen şarkılarıyla coşarak girmek isterseniz “Hilton Convention Hall 1” tercih edebilirsiniz.

Conrad İstanbul

Mekan, yeni yılı Yalın ile karşılıyor, Saat : 21.00’de sanatçıyı ağırlayan mekan, bilet fiyatları için, Platinum Masa da 930 TL, Gold Masa 785 TL, Silver masada 63TL ve Bronze masa da 470 TL. ücret belirlemiş. Yalın,  birlikte şarkı söylemenin en güzel duygu olduğunu ve duyguyu sizlerle birlikte şarkı söyleyerek yaşamak için Conrad İstanbul’a davet ediyor.

Olimpos At Çitfligi

Mekan 2016’ya Grup Prestij Eşliğinde Mustafa Sevim İle Giriyor. 2016 geri sayımı için bahçede varillerde yanan ateş ve şampanya sunuluyor. Gece boyunca menüsünde, Başlangıç Tabağı ile, Nar taneli buğday salata’dan Ricotta peynirli ızgara kabak ve Patlıcan salataya kadar her şey düşünülmüş. Ara Sıcaklarda ise, Kızarmış Yengeç Bacağı, Hardal Soslu fıstıklı köfte var. Ana yemek ise, Kızılcık soslu hindi bonfile, Fıstıklı iç Pilav, nar taneleri ve kestane şekeri var. Gecenin sonunda Türk usulü kelle paça çorbası da unutulmamış.  Olimpos At Çiftliği’nde yılbaşı gecesi için, Alkolsüz, 150 TL, Fix Menü 180 TL, Sınırsız 200 TL çocuk menüsü için ise 60 TL ücret belirlenmiş. Rezervasyon ve diğer detaylar için mekan yetkililerine 0 (533) 706 91 89 ‘dan ulaşabilirsiniz.

Wyndham-Grand-Istanbul-Kalamis-Marina-Hotel

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel

Saat 21:00 – 04:00 arası gerçekleşecek yılbaşı partisinde, Yorgo, Pınar Seli ve Aslı Güral sahne alırken, mekan iki ayrı salonda geceyi organize etmiş.

Kalamış Balo Salonu’nda, Dj Performans, Pınar Seli ve Orkestrası, Oryantal Dans Gösterisi ve Limitsiz Eğlence sunuluyor. Bu salon için rezervasyonlarınızda 0(222) 400 00 66’ü arayabilirsiniz. 

Gecenin Ouzo Roof Restaurant tarafında da, Dj Performans sunuluyor. Ayrıca,  Aslı Güral, Yorgo ve Orkestrası, Oryantal Dans Gösterisi ile limitsiz bir eğlence vaadediliyor. Bu bölüme ait rezervasyonlarınız için, 0 (222) 400 00 30 ‘ü arayabilirsiniz. 

Kitchenette Yeni Yıl Programı

Her kesimden beğeni toplayan Kitchenette yılbaşı gecesi mekanı sürpriz bir şekilde yeniden dizayn ediyor. Bir kokteyl ile başlayacak gece de menü deniz ürünleri ve kırmızı et seçenekleriyle hazırlanmış. Sabahın ilk ışıklarına kadar  Canlı DJ Performans sunan mekanda kişi başı 125 TL ücret belirlenmiş. 18.00 – 04.00 arası organize edilen geceye rezervasyon ve detaylar için 0 (212) 287 11 61 ‘ü arayabilirsiniz.

Rixos Pera İstanbul

Her yıl olduğu gibi bu yıl da özel konaklama sunan Mekan, giriş esnasında sıcak şarap ikram edecek. Özel bir menü hazırlayan mekanda, yemekler için Chapelle The Italian Restaurant’da ağırlama yapacak. Duruma göre erken giriş ve geç çıkış imkanı da sunan mekanda tüm eksta harcamalar için %10 indirim imkanı da sunuluyor. Saat 20.00 – 04.00 saatleri arasında verilecek yeni yıl partisinin diğer detayları ve rezervasyonu için 0 (212) 377 70 00’ü arayabilirsiniz.

Davet Podyum Bursa

Bugünlerde adından sıkça bahsettiren Cenk Eren Davet Podyum Bursa’daki yeni yıl partisi için tercih edilmiş. 20.00-04.00 saatleri arasında gerçekleşecek partide Cenk Eren hayranları Bursa’daki mekanı tercih edebilir.

Cenk Eren Podyumpark sahnesinde 2016 Yılbaşı Konseri ile konuklarına muhteşemGrup Vizyon, Oryantal Shoıw, Karşılama Kokteyli Limitsiz Yerli içki, Terasta Gece sonu ikramları ile organize edilen gecenin diğer detayları ve rezervasyonu için 0 (224) 453 19 95 ‘ü arayabilirsiniz.

inciralti-yılbasi-gecesi

İnciraltı Meyhanesi, İstanbul

Bu mekanı Müzik Sepeti editörleri daha önce ziyaret etti ve çok memnun kaldı. Saat 20.00-00.00 arası tercih edebileceğiniz bir eğlence için öne çıkan mekanlar arasında ilk sırada olan İnciraltı Meyhanesi kişi başı 190 TL ücret belirlemiş. Hoş seda, hafif canlı müzik eşliğinde naif bir yılbaşı eğlencesi için hazırlanan menü de yok yok.  Topik, Balık Turşusu, Çerkez Tavuğu, Uskumru Tarator, Ermeni Pilaki, Kaya Koruğu Salatası, Haydari, Dövme Hıyar Salatası, Çelebi Pilaki, Muhammara, Şakşuka, Fava, Beyaz Peynir, Kavun, Salata, Kalamar Tava, Paçanga Böreği, Tekir, Yılbaşı Gecelerinin Değişmez Lezzeti Kestane ve İç Pilavlı Hindi, Asma Yaprağında Levrek, Saat 24:00’de ise Şampanya Servisi mekanın sunduğu menünün sadece bir kısmı. Limitsiz içki ile desteklenen menü de ayrıca  Gece işkembesi de yer alıyor. Gecenin diğer detayları ve rezervasyon işlemleri için 0 (216) 557 66 86 ‘ü arayabilirsiniz.

kucukyali-vokalist-yeniyil-menusu

Vokalist Restaurant Yılbaşı Gecesi Özel

Küçükyalı’da yeni açılan Vakolist Restaurant menüsü ve ortamıyla kısa sürede öne çıkan mekanlar arasında yer alıyor. Vokalist 2016 karşılama gecesi için özel bir davet organize etmiş. Muhteşem bir menüye sahip mekanda gecenin sonunda sucuk ekmek ve sıcak şarap partisi var. 10 çeşit meze, 3 çeşit ara sıcak, Portakal Soslu Hindi ile Ana yemek, Tahinli Çıtır Kabak Tatlısı ile sunulacak menüye Mustafa Demiroğlu, Uğur&Emrah, Senem ve Oryantal Şovla destek veriliyor. Kişi başı 250 TL ücret belirlenen gecenin diğer detayları ve rezervasyon bilgileri için 0 (216) 549 26 00 ‘ü arayabilirsiniz.

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..