Etkinlikler

Engin Evin ve dostları çoktan 2016’ya girdi bile…

engin evin yeni yıl partisi
Yayınlayan : Oktay Bala

engin evin - müzik sepetiO hala çok hızlı… Muhteşem sesiyle bir zamanlar tüm genç kızların kalbini fetheden Engin Evin, hala aynı performansıyla sahnelerde esiyor.

Engin Evin, Edip Akbayram, İlhan Şeşen, Yazar Eser Coşkun, Gazeteci Ümit Zileli gibi onursal konukları başta olmak üzere bir çok hayran, dost ve meslektaşıyla birlikte Vedat Sekman Bar’da, ‘Yeni Yıla Merhaba” partisi düzenledi. 

En son, 28 Ekim’de yine aynı sahnede sahne alan Engin Evin, 17Aralık’ta bir çok gazeteci dostunu da ağırlayarak 2016’ya herkesten önce girdi. Engin Evin sahnede alkışlar arasında, genç müzisyenlere parmak ısırttı. 

Zaman zaman duygulu anların da yaşandığı gece de Engin Evin, “15 yıl sonra sahnelere geri döndüm, sanki ilk günkü gibi. Hayranlarımdan aldığım enerji aynı, gazetecilerden aldığım enerji aynı, İstanbul aynı, şarkılar aynı. Burada hem ilk kez dün akşam sahne almış gibi hissederken, sadece 1 gün geçmesine rağmen tarifi olmayan bir özlemi yaşıyorum.” şeklinde konuştu.

Özenle hazırladığı repertuarıyla sahne alan Evin, seslendirdiği şarkıların estirdiği rüzgara kapılan çok sayıda hayran, dost ve meslektaşı Engini alkış yağmuruna tuttu. 

Engin Evin bir çok şarkıyı dostlarıyla birlikte seslendiririrken Vedat Sekman Bar’da muhteşem bir gece daha geçmiş oldu.

 

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..