Yeni Albüm

YALIN’nın yeni albümü ,”BAYILA BAYILA” çıktı!

yalin-yeni-album-bayila-bayila-fizzy
Yayınlayan : Oktay Bala

4 yıllık aranın ardından hasretle beklenen ve umut dolu albümü “Bayıla Bayıla” ile Yalın, adeta yazı uzatıyor. Albüm birbirinden güzel şarkılar ile bugün müzik severler ile buluştu.

fizzy-yalin-bayila-bayila

İlk albümünden bu yana birbirinden özel albümlere imza atan pop müziğin başarılı ismi Yalın, merakla beklenen yepyeni albümü “Bayıla Bayıla” 4 yıl aranın ardından sevenleriyle buluşturmanın sevincini yaşıyor. Klarnetten, bağlamaya, kanundan, çelloya, birçok farklı enstrümanın şarkılara hayat verdiği “Bayıla Bayıla” albümü şimdiden çok ilgi gördü.

Hepsi birbiriyle yarışan 11 şarkıdan oluşan albüm dinleyenlerin diline dolanıyor. Enerji dolu hızlı şarkıların yanı sıra bir Yalın klasiği olan özel baladlardan oluşuyor. Tüm söz ve müzikleri Yalın’a ait olan albümün aranjmanları ise çıkış şarkısı “Tatlıyla Balla” parçasının müziğine de eşlik eden Özgen Akçetin ve Yalın’a ait. Dinleyenlere umut vererek ruhlarını besleyen ve iyiliğe olan inançlarını tazeleyecek olan albüm bugün Seyhan Müzik etiketiyle dinleyicilerle buluştu.

Albümde ilk klip, geçtiğimiz günlerde izleyiciler ile buluşan “Tatlıyla Balla” adlı şarkıya çekildi. Sözleri Yalın tarafından kaleme alınan hareketli şarkının bestesi ise Yalın ve Özgen Akçetin’e ait.

 

 

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..