Yazı İşleri

Volkan Koşar, “Sevda Kuşu” ile müzik marketlerde…

volkan-kosar-yeni-single-sevda-kusu
Yayınlayan : Oktay Bala

Pop müziğin yakışıklı isimlerinden Volkan Koşar yaz öncesi yeni single çalışması “Sevda Kuşu” ile tüm dijital platformlarında listelere girdi.. 

Sözlerini kendi yazığı “Sevda Kuşu”nun müziğini de kendi yapan Volkan Koşar‘a düzenlemede Bahadır Tatlıöz eşlik etti. 2016 yazı öncesi piyasaya çıkan single ile dikkatleri üzerine çeken yakışıklı sanatçı bugüne kadar yayınladığı 4 albüm ile ciddi bir hayran kitlesine sahip. 

Mastering çalışmaları bir Amerikan firması olan Sterling Sound stüdyolarında tamamlanan şarkının video klibi, 40 kişilik bir ekiple, Bahadır Tatlıöz yönetmenliğinde çekildi. Şarkının mix çalışmalarını Haluk Kuruosman yaptı.

Volkan Koşar Kimdir? 

Gitar ve Armonika sanatçısı da olan Volkan Koşar, Muğla Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olmuş. 12 yıldır sahnelerde. Rock müziği alt yapısına sahip olmasına rağmen, Türkü ve Pop Müziği de yorumlayan sanatçı, bununla da yetinmeyip, çoğu kez sahnede yabancı şarkılarda seslendirmektedir.

1978 yılı Ağustos ayında, Çorum’da doğan Volkan Koşar, 2006 yılından bugüne 4 albüm çıkarmıştır. 1996 yılından beri beste çalışmaları da olan sanatçı, albümlerinde kendi bestelerine de yer vermiştir. Pop-Rock türündeki ilk klibi 17 Ağustos depremi için yazmış olduğu “17. Ay-Ölüm Yakın Bana” adlı şarkıya çekilmiştir.

Volkan Koşar’ın en çok sevilen şarkıları şunlardır : Perdeler Açılsın, Sevda Kuşu, Yağmur, İçimi Yakan Dilber, Buhranlardayım, Daha Gideli, Senden Ayrı

Volkan Koşar Twitter Hesabı için tıklayınız.

 

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..