Yeni Klip

Türkan Şoray, sevindirirken üzdü…

turkan-soray-klip-cekti
Yayınlayan : Oktay Bala

turkan-soray-soyluyor-klip-cektiTürkan Şoray kendi adını taşıyan albümü, “Türkan Şoray Söylüyor” da yer alan “Olmaz Olmaz Bu İş Olamaz” adlı şarkısı için ilk klibini çekti. Türk sinemasının tartışılmaz isimlerinden biri olan Türkan Şoray, “Sesim hatıra kalsın istedim” diyerek sevindirirken üzdü..

Türk Sineması’nda yüzlerce film, onlarca dizide rol alan, “Sultan” şimdi de bir müzik klibinde rol aldı. En kısa filmimi çektim, diye espiri yapan Şoray, kısa film tadında çektiği kliple hayranlarının karşısına çıkmayı iple çekiyor.

Dile kolay, 40 yıldır setlerde, ve beyaz perde de zaman geçiren, pek çok film de playback şeklinde sahne de alan Türkan Şoray’ı şarkı söylemesi için bekleyen milyonlarca hayranı heyecan içinde bekliyor. İlk klibin tüm hazırlıkları tamamlanır tamamlanmaz dijital platformlarda ve televizyonlarda dönecek klip şimdiden çok konuşulanlar arasında yerini aldı bile.

Şultan, sevindirirken üzdü… 

Kendi adını taşıyan, “Türkan Şoray Söylüyor” albümü için imza günleri başlatarak Anadolu şehirlerini ziyaret edecek sanatçı, “Yüzlerce filmim var, kitabım var, sesim de hatıra kalsın istedim” derken hem üzdü hem sevindirdi.

Yönetmenlik deneyimini de yansıttı…

İstanbul Beykoz’da bir kundura fabrikasını 24 saatliğine mesken edinen Şoray ve geniş ekibinin çektiği klibin yönetmenliğini Hasan Kuyucu üstlendi. Şoray’a yeni klibinde bir dans grubu eşlik ederken sanatçı, yönetmenlik deneyimini de klibe katmanın sevincini yaşadı.

İşte klibi çekilen şarkı “Olmaz Olmaz” :

https://youtu.be/QsJkDSwiWlM

 

 

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..