Single

TUBA’dan Alternatif Pop’a Maxi Single!?

tugba-bir-iki-uc
Yayınlayan : Oktay Bala
oktay-bala-muzik-sepeti-genel-yayin-yonetmeni

oktaybala@muziksepeti.com.tr

Alternatif Pop-Rock müziğinde yeni bir isim daha ön plana çıkıyor, “TUBA”, dinledim, süper…

Çanakkaleli genç şarkıcı TUBA, henüz ilk çalışmasında hedefi 12’den vurmuşa benziyor. “BİR İKİ ÜÇ” adlı maxi single çalışmasında Alternatif Pop hatta Rock müzikseverleri hareketlendiren TUBA’ya, 2015’in yanı sıra, 2016 yılında da gösterdiği isabetli seçimleriyle, başarılı projelere etiketini yapıştıran Sekiz Müzik Yapım destek veriyor.

Sertaç Ekiz, Atacan Bahar, Hasan Geçegel gibi önemli isimlerin desteğini alan TUBA için şimdi bir de klip hazırlığı var. Maxi Single için çıkış şarkısı olarak seçilen “Beyoğlu” adlı şarkıya çekilen klip, yayına hazır olur olmaz Müzik Sepeti’nden de izleyebileceksiniz.

İlk Maxi Single çalışmasını “Alternatif Pop” tarzında hazırlayan TUBA’nın “BİR İKİ ÜÇ” adını verdiği bu single “BEYOĞLU”, “MANŞET”, “KUCAK YASTIĞI” adlı şarkılardan oluşuyor.

Sözlerini Atacan Bahar, Müziğini Hasan Ozan Geçegel, düzenlemesini ise Sertaç Ekiz’in üstlendiği “Beyoğlu”nun official Audio versiyonu şimdi dinleyebilirsiniz.

Başarısıyla sektörün önemli isimlerin desteğini kazanan Tuba için ben de manevi destek olmak istedim, işte sanatçının sosyal medya hesapları.

https://www.facebook.com/tuba123official
https://www.instagram.com/tuba123official
https://www.twitter.com/tuba123official

Ayrıca Tuba’ya birinci sayfamızın sağ üst köşesinde yer alan “albüm kapağı banner kampanyası”nı da 1 ay süreyle ücretsiz olarak sunacağız.

 

 

 

 

 

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..