Yeni Albüm

TARKAN’nın yeni albümü “AHDE VEFA”

tarkan-yeni-album-ahde-vefa
Yayınlayan : Oktay Bala

Tarkan’ın Türk sanat müziği albümü “Ahde Vefa”, 11 Mart’ta ilk olarak iTunes’ta satışa çıktı. Albüm, birkaç saat içerisinde tüm dünyada yoğun bir ilgiyle karşılandı.

“Ahde Vefa”, 35’i aşkın ülkenin iTunes Dünya Müziği sayfasında yer aldı. Özellikle Amerika Kıtası’nda, başta Amerika olmak üzere toplam 19 ülkenin “Dünya Müziği” sayfasında yer alan albüm, ilk olarak iTunes İngiltere ardından Danimarka, Hollanda ve Almanya Dünya Müziği sayfasında bulunan TOP CHARTS listesine ilk sıradan giriş yaptı.

Tarkan-AhdeVefa

Tarkan’ın, 10 Mart sabahı öncelikli olarak radyolarda sevenleri ile paylaştığı “Ahde Vefa” isimli Türk sanat müziği albümü, 11 Mart itibariyle tüm müzik marketlerde ve ilk olarak iTunes’ ta olmak üzere dijital platformda müzikseverlerle buluştu.

Birkaç saat içinde bir çok ülkenin iTunes Dünya Müziği sayfasında yer alan “Ahde Vefa” Cuma sabahı erken saatlerden itibaren şaşırtıcı bir hızla bütün Latin Amerika ve Ortadoğu ülkelerinin yanı sıra Almanya, Fransa, İspanya, Avusturya, Rusya, Hindistan, Mısır, Amerika ve Kanada’daki müzikseverlerin beğenisine sunuldu ve listelere girmeye başladı. Bu hızlı yükselişle birlikte ilk olarak iTunes İngiltere, ardından Danimarka, Hollanda ve Almanya “World Music Top Charts” listelerine birinci sıradan giriş yapan “Ahde Vefa”, Azerbaycan iTunes ana sayfada “Top Albums” bölümünde ilk sırada yer aldı.

Megastar Tarkan, “Ahde Vefa” albümüne olan yoğun ilgi ile iTunes üzerinde dünya çapında albüm tanıtımına en çok yer verilen ilk Türk sanatçısı oldu.

https://youtu.be/j4L2mxqf6qA?list=PLeQyY54hvvEBUzkQRPh2dGaTKg3-wDX51

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..