Yeni Klip

Soner Arıca ve Kuzey Köker yılın ikilisi…

SONER ARICA  muzik sepeti
Yayınlayan : Oktay Bala

Şubat ayında Barış Manço anısına ‘Arkadaşım Eşek’ şarkısını birlikte seslendiren Soner Arıca ve Kuzey Köker bu kez de son zamanların popüler şarkılarından ‘Neler Oluyor Hayatta’ için bir araya geldi. 

Sezgin Gezgin ve Selami Bilgiç tarafından yapılan şarkının iki Soner Arıca - Kuzey Kokerversiyonu var. Orjinal versiyonunun mix-masteringinde Kuzey Köker’in babası Candar Köker’in imzası var. Can Köker sektörde en iyi tonmeisterlerden biri olarak anılırken, bir başka önemli isim Gökhan Özdemir ise ‘Neler Oluyor Hayatta’ klibinde yönetmenlik yaptı. İki versiyonun da kurgusu yapılan şarkının bir film fragmanı gibi hazırlanan klibinde, ikiliye, geçen yıl müzik dünyasına iddialı bir giriş yapan Elif Kaya da konuk oyuncu oldu.

Geleceğin ‘Yıldız’ının ilk ışıltıları saçılmıştı… 
Kuzey Köker ve Soner Arıca’nın, Şubat ayında Barış Manço anısına seslendirdikleri “Arkadaşım Eşek” şarkısı ve videosu yayınlandığı tarihte büyük ilgi görmüş ve sosyal medya aracığıyla yılın en çok paylaşılan videosu olmuştu. Kuzey Köker’le ilgili fan sayfaları oluştu ve böylece geleceğin yıldızının ışıltıları saçılmıştı.

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..