BURCU DURMAZ SANATÇILAR Single

Size, Burcu Durmaz’dan bir “HEDİYE” var!

burcu-durmaz-hediye-dinle-izle-indir
Yayınlayan : Oktay Bala

Performansı ve güzelliği ile sahnelerin tozunu attıran, müziğin birçok dalında hem eğitimi hem de tecrübesiyle yer alan Burcu Durmaz, sözlerini yazıp, müziğini yaptığı “Hediye” adlı teklisini müzik severlerin beğenisine sundu.

Kıraç ve Nükhet Duru’nun albüm kayıtlarında, Enbe ve Fazıl Say gibi önemli ismin projelerine de katılarak başarısını kanıtlayan Burcu Durmaz, ilk teklisi “Hediye” ile iTunes, Spotify, Amazon gibi 150’den fazla dijital platformun listelerine girdi.

Burcu Durmaz, düzenlemesini Altuğ Akınsel’in yaptığı “Hediye” nin sözlerini bir gecede yazdığını ve kendisine bu şarkının hediye gibi geldiğini belirtirken, bu şarkıyı ben de tüm müzikseverlere “Hediye” ediyorum dedi.  Fazıl Say, Nükhet Duru gibi müzik sektörünün usta isimleri birlikte çalışan Durmaz, her şeyin bir zamanı olduğuna inandığını ve artık kendisi için de üretmenin zamanı geldiğini de sözlerine ekledi.

Hem güzelliği hem de sesiyle bu sezon öne çıkacağına söz ettirecek olan Burcu Durmaz’ın “Hediye” adlı teklisini şimdi dinlemek ve izlemek için tıklayınız.

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..