Sevgi Onur Single

Sevgi Onur’dan muhteşem tekli : “DİMİ DİMİ”

sevgi-onur-dimi-dimi-golge-oyunu-dinle-izle-indir
Yayınlayan : Oktay Bala

Geçtiğimiz yıl ‘Gölge Oyunu’ adlı tekli ile tüm müzik listelerinde önemli derecede çıkış yakalayan Sevgi Onur, bu kez bestesi başarılı yapımcı Sertaç Ekiz’e ait olan “Dimi Dimi” adlı tekliyle ilgi odağı oldu.

Ünlü ismin vokalistliğini yapan ve uzun süredir sahne alan Sevgi Onur, sözlerini Yazgın Kaçak’a, düzenlemesi Anıl Alp’e ait olan “Dimi Dimi” ile beklenenin üstünde bir başarıyla müzik listelerinde yükselişe geçti.

Bir çok alanda eğitimli…
Son yıllarda eskiye göre müzik sektöründe en önemli kriter haline gelen “Eğitim” ve beraberinde istenilen ‘mütevazılık’ özelliklerini başarıya taşıyan Sevgi Onur, İstanbul Devlet Konservatuarı mezunu.  Uzun süre spikerlik ve oyunculuk eğitimi de alan Onur, şimdi dinamik bir tarzla dinleyenlerinin sevgisini tazeliyor.

Başarısını kliple ikiye katlayacak… 

Tüm müzik listelerinde yükselişe geçen ve hayranlarından tebrik mesajları alan, sektörün önemli isimlerinden de başarılı övgüler alan Sevgi Onur, şimdi de “Dimi Dimi” için klip çalışmalarına başladı. Bir önceki teklisi “Gölge Oyunu” için çektiği klipteki performansıyla da ilgi toplayan Sevgi Onur’un hayran kitlesiyle paylaştığı anlık medya kanalları ve “Gölge Oyunu” teklisinin klibi için tıklayınız.

facebookinstagramtwitter

Sevgi Onur’un Biyografisi

istanbul Üsküdar doğumlu. Anne ve babasığndan aldığı ses yeteneğiyle sanata olan ilgisi daha ilkokul yıllarında kendini gösterdi ve kendini bu yolda ilerletmeyi hedef olarak seçti. Lise de resim bölümü, üniversite de Turk müziği şan ve Anadolu Üniversitesi’nhde ise radyo tv. bölümlerinden mezun oldu.

Çeşitli korolarda aktif olarak koristlik yaptı.

Sanata olan ilgisi sadece ses gelişimi ve yorum yeteneğiyini olgunlaştırmayla sınırlı kalmadı.  Kendini hemen hemen her alanda zenginleştirdi.

Sevgi Onur, radyo tv bölümünü kazandığı yıllarda spikerlik ve sunuculuk eğitimleri de aldı.
En son sinema- sahne sanatları oyunculuğundan mezun oldu.
Bir çok ünlü isme vokalistlik yaptı ve kendi de sahne çeşitli mekanlarda sahne aldı.
Gölge Oyunu adını verdiği maxi single çalışmasıyla profesyonel olarak sanat dünyasına giriş yaptı.

 

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..