DENİZ SEKİ SANATÇILAR SERDAR SEKİ Yeni Klip

Serdar Seki’nin “%100 Organik” başarısı dijital aleme kapak oldu…

serdar-seki-deniz-seki-nerelerdeydin-dinle-izle
Yayınlayan : Oktay Bala
oktay-bala-muzik-sepeti-genel-yayin-yonetmeni

oktaybala@muziksepeti.com.tr

Son günlerde çok konuşulan “şaibeli izlenme oranları” hakkındaki dedikodular, Deniz Seki’nin son klibiyle hararetlendi. “Nerelerdeydin” için Serdar Seki’nin çektiği klip “%100 organik” 1 milyon hit aldı!

Seki’nin son albümü “İz”de yer alan “Nerelerdeydin” isimli şarkısına çekilen ve Deniz Seki’nin bugüne kadar yayınlanmamış görüntülerinin yer aldığı klip çok kısa bir süre içinde 1 milyondan fazla izlenerek büyük beğeni topladı.   deniz-seki-yeni-klip-nerelerdeydin-izle-dinle

Hileli alışkanlıkları olmadığına inanan, en zor gününde bile desteğini çekmeyen  hayran kitlesi, Seki kardeşlerin bu başarısının %100 organik olduğuna inanıyor.

serdar-seki

Serdar Seki / Yönetmen

Söz ve müziği Deniz Seki’ye düzenlenmesi İskender Paydaş ve Alişan Göksu’ya ait olan “Nerelerdeydin” Deniz Seki‘nin çocukluk, gençlik ve eski görüntülerinin yanı sıra nişanlısı Faruk Salman’la olan fotoğraflarının yer aldığı klibi Deniz Seki’nin kardeşi Serdar Seki yönetti.

Serdar Seki klipte, Deniz Seki’nin bugüne kadar hiç yayınlanmamış görüntülerinin de olduğu ve cezaevine girmeden önceki en son görüntülerini kullandı. Serdar Seki klipte ayrıca, Deniz Seki’nin hayranlarının pankartlarla çektirdiği fotoğraflara da yer verdi.

Bir süredir hit rekorları kıran bazı sanatçıların, yapımcı ve dijital yayın destekçilerinin üstün marifetleriyle, şaibeli olduğuna inanılan abartılı hitlerin yine çok abartılı şekilde tanıtımlarının yapılması müzik severler tarafından yadırganmıştı.  Tam da bu zamanlarda Seki kardeşlerin çok kısa bir süre içinde 1 milyon hit kazanması, ancak bu başarının %100 Organik olduğuna inanılması dijital aleme kapak oldu!

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..