Yeni Klip

Serdar Heper, Gökhan Semiz’i hatırlatacak…

serdar-heper-istanbulda
Yayınlayan : Oktay Bala

Pek yakında müzik kanallarında dönmeye başlayacak kliple adından sıkça bahsedilmeye başlayacak Serdar Heper’in ‘İstanbul’da’ şarkısı için çektiği klip, Gökhan Semiz’in görüntüleriyle başlıyor.

serdar-heperGenç müzisyen Serdar Heper, hazırlıkları devam eden “MASAL” isimli albümün çıkış parçası olarak seçilen “İSTANBUL’da” için klasik anlatımların ötesine geçen bir klip çekti. 1 Aralık’ta Mask Live’da gerçeleşen bir lansmanda gösterilen klip çok beğenildi.

serdar-heper-istanbulda-klibiPiyasa müziği ya da kes yapıştır kliplerin ötesine geçilen “İSTANBUL’da” adlı klibin kalabalık bir oyuncu listesi var.

Görüntü yönetmenliğini Melih Vatansever’in üstlendiği klipte, Yavuz Hakan Tok, Deniz Arcak, Metin Yıldız, Toprak Sağlam, Osman Sonant, Fırat Sobutay, Orhan Eşkin, Emrah Anul, Selçuk Aksoy, Tolga Sünter, Burak Gürman, Gökçe Güneyoğlu, By Art Ramo gibi değerli isimler rol alıyor. Serdar Heper’in styling sağlayıcısı Hakan Akkaya olurken, vokaller için Grup Vitamin üyeleri projenin altına imza atanlar arasında yer alıyor..

İstanbul da şarkısının söz ve müziği yıllar önce kaybettiğimiz sevgili müzisyen GÖKHAN SEMİZ’e ait, Derya Heper’in çektiği klip başlarken Gökhan Semiz’i hatırlatıyor. Öyle ki, izlerken yüreklere dokunuyor.

Müzisyen bir babanın yakışıklı oğlu Serder Heper, Ordu doğumlu. Bestelerine henüz lise döneminde başlıyor, hedeflediği kariyerini akademik olarak da yapılandırmak isteyen Serder Heper, 2005 yılında Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde profesyonel bir eğitimden geçiyor. Şu an Haliç Üniversitesi Konservatuar Bölümü’nde eğitimlerine devam eden sanatçı, Müslüm Gürses’in ölümünden hemen sonra “Babaya Saygı” sloganıyla “Baba Şarkılar” adlı albümle müzik marketlerle tanışmıştı. Bu albümde “Felek Bile Ağladı” isimli şarkısını Uğur Polat ve Mustafa Üstündağ eşliğinde seslendirmişti.

Oktay BALA 
Müzik Sepeti Haber Portalı
Genel Yayın Yönetmeni

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..