Yeni Albüm

Selçuk Basa’nın beklenen albümü “Amorf” çıktı!

selcuk-basa-amorf
Yayınlayan : Oktay Bala

SELÇUK BASA’ NIN BEKLENEN ALBÜMÜ “AMORF” TÜM MÜZİK MARKETLERDE YERİNİ ALDI

Çene cerrahisi alanında uluslararası üne sahip doktor kimliğinin yanı sıra uzun zamandır müzisyen kimliği ile de gündemde olan Prof. Dr. Selçuk Basa ’nın ikinci albümü “”AMORF” DMC Müzik etiketi ile çıktı.

Toplam 11 parçadan oluşan albümdeki parçaların besteleri Selçuk Basa’ya ait. Düzenlemeleri ise Burçin Büke, Emin İnal, Ferhat Hasanoğlu ve Behsat Boran’ la birlikte kurduğu Amorf Project üyeleri tarafından yapıldı. Albüm kayıtlarına Berkay Özideş, Barış Bölükbaşı, Aytun Gelgin, Halil İbrahim Işık ve İstanbul Strings gibi Türkiye’ nin önemli müzisyenlerinden oluşan bir kadro eşlik etti.

“Aşk Bekler mi?” isimli ilk albümünden sonra “Huzursuz” isimli bir single çalışması yapan Selçuk Basa’nın çıkardığı ikinci albümü “Amorf” tüm müzik marketlerde yerini aldı. Albümün prodüktörlüğünü de üstlenen Selçuk Basa, “Amorf”ü; “1980’lerin yansımalarına egzotik bir dokunuşla ortaya çıkan ve pop, rock,caz ve funk ezgilerini harmanlayan bir çalışma” olarak tanımlıyor.

Türkiye’nin Süper Starı Ajda Pekkan’ın da vokalde eşlik ettiği “Yasak Aşklar” parçası, albüm fotoğraflarını çeken fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut imzasıyla video klip olarak önümüzdeki günlerde televizyon kanallarında ve dijital medyada yayında olacak.

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..