GAMZELİM Yeni Klip

ROCK MÜZİĞİNE YENİ SOLUK “GAMZELİM”

gamzelim_007_56877_6196732
Yayınlayan : Oktay Bala

Timur Selçuk Çağdaş Müzik Merkezi’nden Müjgan Özçay’ın öğrencisi olarak dört sene batı müziği şan opera eğitimi alan Gamzelim, müzik hayatının ilk yıllarında Eurovision Türkiye finalinde değerli müzik üstadı Timur Selçuk’un ekibinde yer aldı. Ahmet Güvenç – Selmi Andak prodüksiyonu olan bir tango albüm projesinde ise lirik soprano olarak altı eser yorumladı.

Geçtiğimiz yıllarda kaybettiğimiz büyük üstad Melih Kibar’la da Coca Cola başta olmak üzere pek çok jingle, dizi ve film müziği seslendiren Gamzelim, aynı zamanda Melih Kibar’ın Yadigar adlı albümünde ve Buddha Bar albümlerinde yer alan Mesaj adlı eseri yorumladı. Soner Arıca’nın 2015 yılında seslendirdiği Yapboz isimli şarkının sözleri de Soner Arıca ve Gamzelim imzasını taşıyor.

Albümdeki iki konuk sanatçıdan biri, aynı zamanda yakın arkadaşı olan Kanadalı Fashion Tv Best modellerinden Melita Sekgwa. Sözlerini Seda Akay’ın yazdığı, beste ve düzenlemelerini Okay Barış’ın yaptığı Yağmur ve Duy isimli şarkılarda Melita Sekgwa ile düet yapan Gamzelim, İyi Günler Sevgilim isimli eseri de albümde 9 düzenlemesi olan Burak Saltan ile birlikte seslendirdi.

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..