Neden reklam vermelisiniz ?

Müzik Sepeti’nde Reklam veren ya da kurumsal sponsor olabilirsiniz?!

8 Aralık 2015 tarihinde yayın hayatına başlayan, tüm sektörler kapsamında marka tescili de olan ‘Müzik Sepeti” hem internet sitesi, hem de mobil uygulamasıyla başarılı bir yayın politikası sergileyerek kısa sürede hitini artırmayı başarmış ve aynı disiplinle daha geniş bir platform haline gelebilmek için çalışmalarını titizlikle yürütmektedir.

Reklam ve Sponsorluk Başvuru Formu >

Hem magazin haberciliği hem de müzik haberciliği yapan önemli yayın kuruluşunun başarısını hedefledik…

..Ve başarılı yayın kuruluşlarının hitini kısa sürede yakaladık, artık onlarla aynı kulvarda hedeflerimizi büyütüyoruz.

02-03-2016

muzuksepeti-hit-raporu-02-mart-2016

8 Aralık 2015:
muziksepeti-hit-raporu-ilk-gun-8-Ekim
26 Aralık 2015 :
muziksepeti-hit-raporu-24-Aralik-2015

Reklam ve Sponsorluk Başvuru Formu >

Kazanmamanız mümkün değil, bizi destekleyerek başarılı bir yatırım yapabilirsiniz!

Artık,  ilk yayın günümüzdeki kadar riskli bir yatırım değiliz, çünkü başardık. Sürpriz bir çıkış yaptık ve bunu daha da etkin kılabilmek için büyük çaba gösteriyoruz. Yatırımcıların bize yaklaşabilmesi için tüm riskleri ortadan kaldırdık. Bizimle birlikte kazanmamanız mümkün değil. Yatırımınız bizi daha geniş kitlelere daha etkin bir platform olarak taşıyacaktır ki siz de bizimle birlikte en uygun yatırımla en geniş reklamı kitlelere ulaşmış olacaksınız.

Reklam ve Sponsorluk Başvuru Formu >

Platformumuz genişledikçe kazandığımız yeni ürünler de aynı yatırımla yer almaya devam edeceksiniz

Hedeflediğimiz yolda, Etkinlikler yapmak, konserler düzenlemek, müzisyenlere albüm ve single yapmak, klipler çekmek, ödül töreni düzenlemek, mobil radyo ve mobil tv kurmak var. Öyle ki, bugün sektörde tek olan ve sadece bazı müzik şirketlerinin yönetiminde olan güçlü bir müzik platformun rakipsizliğini kırmak ve karşısına Müzik Sepeti’ni alternatif olarak çıkarmak var.

Reklam ve Sponsorluk Başvuru Formu >

Bugün Haber portalımıza ve mobil uygulamamıza reklam verin ya da kurumsal sponsorlarımızdan biri olun!

Reklamlarınız nerelerde görünür?

İnternet sitesinde :
Haber Portalımızda en sağ stünda kare reklam bölümleri oluşturduk, aynı zamanda portalımızın logo yanında da bir reklam alanı var, bu reklam alanları tüm sayfalarda sabitlenmiştir. Aynı zamanda sitenin en alt kısmında da logo yanındaki gibi geniş bir reklam alanı ve en sağ kolondaki gibi küçük kare reklam alanları var.

Reklam ve Sponsorluk Başvuru Formu >

muziksepeti-reklam-bolgeleri

Mobil uygulamada:
Uygulamamız, cep telefonu ve tablet cihazlar için uyumlu şekilde hazırlanmış olup, Google Play’de ‘Müzik Sepeti’ adıyla arama yapılarak indirilebilmektedir.

Uygulamanın açılışı sırasında full ekran bir reklam bölgesi belirmektedir. Uygulama açıldıktan sonra reklamlar haberlerin arasına serpiştirilmiş olarak görüntülenebilmektedir.

Reklam ve Sponsorluk Başvuru Formu >

uygulama_google-play

2015 yılı yayın akışımızdaki başarılı hamlelerimiz :

Sosyal Medya kanallarımızı geliştirdik… 
Müzik Sepeti Facebook Sayfası
 beğeni sayımız 26/11/2015 itibariyle 3.000 kişiyi aştı. Üzgünüz, 1 ya da 5 milyon değil, arkadaşlarımızı bir yazılım kullanarak toplu şekilde temin etmek yerine her birini, bizi seven, bizi takip etmekten memnun olan, bizi destekleyen, sadık, gerçek kullanıcılar olarak, kazanmaya özen gösterdik. Çünkü bizim gazetecilik geleneklerimize göre en sadık okur, kulaktan kulağa yayılarak kazanılandır. 

Reklam ve Sponsorluk Başvuru Formu >

Müzik Sepeti Facebook Sayfası takipçi sayımız 26/11/2015 itibariyle 1,500 kişiyi aştı. Üzgünüz, 1 ya da 5 milyon değil, takipçilerimizi bir yazılım kullanarak toplu şekilde temin etmek yerine her birini, bizi seven, bizi takip etmekten memnun olan, bizi destekleyen, sadık, gerçek kullanıcılar olarak, kazanmaya özen gösterdik. Çünkü bizim gazetecilik geleneklerimize göre, en sadık okur, kulaktan kulağa yayılarak kazanılandır. 

Ünlülerden Re-Tweetler aldık, bu sayede binlerce kişi Müzik Sepeti’nden haberdar oldu ve okuyucumuz olmaya başladı. 

İnternet sitelerine düşen haberler, hemen bir başka yayın ya da blog kullanıcısı tarafından kopya edilmektedir. Bunun yerine haberlerimizi özgün, doğru ve araştırarak yapmaya özen gösterdik, bu medya ile yakın ilişkiler yaşayan ünlülerin gözünden kaçmadı ve destek aldık. Ünlüler haberlerimizi beğendi, favorilerine ekledi, re-tweet etti. Bu sayede binlerce kişi Müzik Sepeti markası ve haber portalından haberdar oldu, okuyucularımız arasında yer alamaya başladı.

Reklam ve Sponsorluk Başvuru Formu >

 bulutduman  sonerarica
Bulut Duman  Soner Arıca
 vjbulent  ravi-incigoz
Vj Bülent Ravi İncigöz
sevtugkasap  husnu-senlendirici
Sevtuğ Kasapboşoğlu Hüsnü Şenlendirici
rabadiba gokhan
 RabaDiBabba  Gökhan Akar
bosahne  moodlive
 BO SAHNE   MOODLive

Reklam ve Sponsorluk Başvuru Formu >

 

 

 

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..