Yeni Albüm

Ravi İncigöz şimdiden 100 bin tıklanmayı geçti…

ravi-incigöz-bugün-albümü-kilibi
Yayınlayan : Oktay Bala

DMC etiketiyle, “Bugün” adlı albümünü çıkaran Ravi İncigöz’ün, aynı şarkıya çektiği klibi şimdiden 100 bin tıklamayı geçti. Canım, Yapamam, Acı Aşk, Bi Dön, Teşekkür ederim ve Bugün adlı şarkıların yer aldığı albümde düzenlemeleri Febro Taşel, Ferdi Karamşe ve Orkan Aki yaptı.

Mustafa Çeceli ile “Şeker” adlı şarkıda düet yapan Ravi İncigöz daha önce 50 milyon kez tıklanmıştı. Yeni albümü çıkar çıkmaz şimdiden 100 bin tıklanmayı edinen Ravi, “Bugün’e çok güveniyorum, iddialı geliyoruz” dedi.

Yeni albümü “Bugün” de bir çok şarkının söz ve müziğini kendi yapan Ravi, Cüneyt Tek’den de şarkılar aldı. Albüm için çekilen ilk klipte yönetmenlik koltuğuna oturan İmre Haydaroğlu’na geniş bir prodüksiyon ekibi destek verdi. Çekimi Polenezköy’de gerçekleşen klipte Ravi bisiklet kullandı. Klipte duygusal sahneler işlenirken, Toygar Işıklı’nın ıslık performansı çok beğenildi.

ravi-incigöz-bugün-albümü-kilibi-izle

Başarılı sanatçı Ravi İncigöz ilk klibini de albümle aynı adı taşıyan “Bugün” adlı şarkıya çekti. Polonezköy’de çekimleri gerçekleşen klibin yönetmenliğini İmre Haydaroğlu gerçekleştirdi. “Bugün” adlı şarkının klibinde bisiklete binen Ravi İncigöz oldukça duygusal sahnelere imza attı. “Bugün” adlı şarkının düzenlemesi Febyo Taşel’e, ıslık bölümü ise Toygar Işıklı’ya ait.

 

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..