ÖNDER BORA SANATÇILAR Single Yeni Klip

Önder Bora, “HER YER DE AŞK” ile dönüş yaptı…

onder-bora-her-yer-de-ask-var
Yayınlayan : Oktay Bala
gurdal-cakir-soz-yazari-radyocu

Uzun yıllardır radyo dünyasında İstanbul FM Genel Yayın Yönetmenliği & Müzik Direktörlüğü görevini yürüten Gürdal Çakır, popüler isimlere verdiği şarkılarla da öne çıkıyor…

2006’da yayınladığı ilk albümü “Işık”la müzikseverlerin dikkatini çeken Önder Bora, 10 yıl aradan sonra “Her Yerde Aşk” şarkısıyla geri dönüyor.

Türkiye’nin sevilen radyo programcılarından Gürdal Çakır‘ın söz ve müziğine imza attığı “Her Yerde Aşk” ile Önder Bora, aşktan canı yananlara, hayat yorgunu ve yalnızlara sesleniyor.

Duygusal şarkılarıyla tanınan sanatçı, yeni şarkısıyla aşkın yerle bir edildiği, değerinden azaltıldığı bu yalnız ve zor zamanlarda yürek yangını çekenlere el uzatmaya geliyor.

“Şarkının adı aslında bir umudu temsil ediyor. Keşke gerçekten ‘her yerde aşk’ olabilse. Ama ne yazık ki bütün dünya zor zamanlardan geçiyor. Bütün duyguların ve güzelliklerin hızla tüketildiği, içinin boşaltıldığı bir çağda yaşıyoruz. Herkes aşk yaşadığını, aşık olduğunu düşünüyor. Oysa gerçek aşk böyle bir şey değil. Ben bu şarkıda her yerde aşkın yerle bir olduğunu anlatıyorum. Elbette bütün kalbimle yeniden “her yerde aşk” olmasına inanarak, dünyayı her türlü acıdan ve kötülükten er ya da geç yalnızca aşkın kurtaracağını bilerek…” diyor Bora ve hepimize aşk için cesaret çağrısı yapıyor “Şarkıda söylediğim gibi esaretin kol gezdiği bu zamanlarda gerçek aşkı yaşamak için daha çok cesaret gerek…”

emre-yucelen-produktor-yucelen-muzik

Müzisyen & Şarkıcı & Aranjör & Vokal Koç / @YucelenMuzik’te Yapımcı.

Timur Alp Atak ve Ayhan Yavaş’ın düzenlediği “Her Yerde Aşk” şarkısı, Emre Yücelen prodüktörlüğünde Yücelen Müzik etiketiyle dijital platformlarda yerini aldı. Şarkının video klibi Emre Yücelen tarafından İstanbul’da Uskumruköy’de çekildi.

Emre Yücelen, daha önce, Mustafa Akay, Emre Yücelen, Buket Kaya, Tankut Eşber, Mert Royfe, Eren Çılgın, Mustafa Kandak, Tülay Gürler, Halil Kara, Erdem Demir için de hazırladığı projeleri müzik sektörüne kazandırmıştı.

 

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..