anadolu yakası İstanbul Mekanlar

NANNA

nanna –  müzik sepeti
Yayınlayan : Oktay Bala

Aşk, yağmur, ay tanrıçası ve bereketi simgeleyen Nanna, büyüleyici atmosferi ve dünya mutfağından eşsiz lezzetleri ile İstanbulluların vazgeçilmez mekanı olacak.

İdealtepe sahilinde hizmete açılan Nanna, 3 kattan oluşuyor. Her katta ayrı eğlence alternatifleri sunan mekanın 400 kişilik yeni yapılanan büyük salonunda, Cuma akşamı güçlü sahnesiyle Yeliz, Cumartesi akşamı Türk Pop Müziğinin romantik şarkılarıyla vazgeçilmezi olan Soner ARICA, aşk şarkılarıyla Cuma ve Cumartesi günleri orta salonda ise canlı fasıl ve hafta içi hergün unutulmaz şarkılarla Kaya Sungur yer alıyor.

Dünya Mutfağı’nın eşsiz lezzetlerin, oluşan zengin mönüde, İtalyan Mutfağı’ndan Fransız mutfağına, Mexica Mutfağı’ndan Türk-Osmanlı Mutfağına kadar aradığınız bütün lezzetleri tadabiliyorsunuz. Yemeklerinizi yiyip içkilerinizi yudumlarken huzuru eğlenceyi ve profesyonel kadrosuyla sizlere sunulan servisin ayrıcalığını yaşatmak için siz misafirlerini bekliyor.

Mekana ait diğer detaylar : 

Adres: Sahilyolu Cumhuriyet cad. No:92 Maltepe Küçükyalı / İstanbul
Tel: 0216 417 17 18
Fax: 0216 417 77 77
Web: www.nannarestaurant.com
E-Posta: info@nannarestaurant.com

Kiminle Gidilir
Ailenizle, Eşinizle, sevgilinizle, arkadaş grubunuzla gidebileceğiniz iş ve özel yemekleriniz için ideal bir mekan

Ne Giyilir
Sizi ifade eden herhangi bir şey giyebilirsiniz.

Müzik
Yemek müziği ile başlayan gecce, haftanın her günü yapılan canlı müzikle devam ediyor

Şefin Tavsiyesi
Çipura Fantazi, İmparator, Keçi peynirli somon ruloları

Giriş Ücreti
Giriş ücreti alınmıyor.

Nasıl Gidilir
Bağdat Caddesinden Sahilyoluna inilir, Bostancı Deniz Otobüsleri iskelesinin ışıkları hariç ( Tuzla istikametine doğru ) 3. ışıklardan ( Carrefour Express – Beymen Outlet’in ışıkları ) U dönülür, 50 metre sonra yan yolda sağınızda belirir.

Yol Tarifi >


Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..