muzik-sepeti-portal

Müzik Sepeti Hakkında

muzik-sepeti-portal

oktay-bala-muzik-sepeti-genel-yayin-yonetmeni

oktaybala@muziksepeti.com.tr

Müzik Sepeti, hem müzik haberleri kuşağı, hem fiziksel albüm ve müzik ürünleri alışveriş modu olan, ayrıca  biletix anlaşmalı konser ve etkinlik rehberi, hem de editörün seçtiği son günlerde öne çıkan kliplerle arşivli video bölümüyle kompakt bir portaldır.

2009 yılından beri Müzik Sepeti Radio and TV Companion tüm sektörleri içeren tescilli resmi markamız olup, http://muziksepeti.com.tr üzerinde yayın yapmaktadır. Portalımız aynı zamanda kendi sosyal medya sayfalarında özgün takipçileri tarafından ilgi ve beğeniyle sahiplenirken, bir çok sanatçı ve yapım şirketi tarafından takdirle karşılanarak retweet ve beğeni skorları elde etmektedir. Öyle ki, müzik sepeti basın bültenlerinin ilk kez postalandığı portal haline gelmektedir. Gidişat o dur ki, müzik sepeti gelecekte tek ve en büyük müzik haberleri havuzu haline dönüşecektir.

Biletix ile Gelir Ortağıdır…

Konser duyuruları ve bilet temini için Biletix ile gelir ortaklığı kapsamında işbirliği yapmaktayız. Nereye Gitsek?rastgeldiğiniz bir konser için gönül rahatlığıyla “Bilet Al” düğmesini kullanabilir ve İşlemi Biletix resmi sayfasında tamamlayabilirsiniz.

Seçici Video Platformudur…

Kuşkusuz YouTube dev bir platformdur, ancak koca bir arşivde aradığınızı bulmak yerine video bölümümüzde öne çıkan son günlerin en popüler video kliplerini video.muziksepeti.com.tr den de izleyebilirsiniz. Ücretsiz Müzik Haberleri Kuşağıdır. Basın bültenleri ücretsiz olarak yayınlanır, ancak gerek benim tarafımdan gerekse de müzik direktörlerimiz tarafından önemli kriterlerce incelenerek yayına alınır.

CD/DVD Albüm ve Müzik Ürünleri Satış Mağazasıdır.

Son zamanlarda geliştirmeye başladığımız fiziksel CD albüm satışı ve diğer müzik ürünleri için store.muziksepeti.com.tr yi takip etmeyi sürdürebilirsiniz.

Online Prüdüksiyon desteği verebilmektedir… 

Müzisyen, Solist, Söz yazarı, Bestekar, ve sektörün diğer önemli branşlarını yöneten kişi ve kurumların, yapım şirketlerinin adeta dijital ajansı haline gelebilecek altyapı ve iş deneyimiyle profesyonel olarak web sitesi, mobil uygulama, sosyal medya danışmanlığı, basın bülteni editörlüğü ve diğer olmazsa olmaz grafik ve yazılım servislerini en uygun fiyatlarla verebilmektedir.

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..