Yazı İşleri

Müzik Sektörü’ne dijital prodüksiyon desteği…

müzik websitesi tasarım
Yayınlayan : Oktay Bala

BALA NEW MEDIA teknik altyapı desteğiyle yayın hayatına başlayan ve kısa süre içinde tüm platformlarda görüntülenmeye başlayan Müzik Sepeti Haber ve Etkinlik Portalı, deneyimli ekibiyle her geçen gün ziyaretçi trafiğini artırırken Müzik Sektörü’ne de online prodüksiyon desteği sunmaya başladı.

Yayın hayatına başladığı ilk gün itibariyle, “Müzik Sepeti müzisyen ve hayranlarının özgür platformu olarak anılıp, alternatif bir mecra haline gelecektir’ şeklindeki iddiasını her fırsatta öne çıkaran Müzik Sepeti, tüm teknik altyapısını, geçmişteki medya ve reklam sektöründeki deneyimlerini, genç müzisyen, yorumcu ve sektörün tüm yükünü omuzlayan yapımcılarla paylaşmaya başladı.

Amacımız sektörün online ajansı olmak… 
Sadece Müzik Haberlerine yönelik başlattığı habercilik anlayışını titizlikle koruyan, bu sayede sektörün takdirini kazanan, müziği, müzisyeni, solisti, yönetmeni, prodüktörü asla magazinleştirmeden haberler kuşağına aktaran Müzik Sepeti şu hizmetleri en uygun ücret ve ödeme seçenekleriyle sunmaya başladı.

Video Albüm + Foto Albüm + MP3 Albüm + Diskografi + Biyografi + Etkinlik ve Konser Ajandası ve haberlerin yer aldığı, cep ve tablet uyumlu internet sitesi. Android ve IOS mobil tabanlı uygulama + YouTube, Facebook, Twitter, Instagram sayfalarının oluşturulması ve yönetilmesi, Site ve sosyal medya sayfalarındaki içeriklerin, var olan albüm satış mağazalarındaki arşivi ile entegrasyonu, Metin ve Basın bülteni oluşturma, Reklam Banner Tasarımı.

ilk projeye Melodi Grup / Melodi Music Production ile başladık.

melodi-music-producion-website-tasarimi

TALEPLERİNİZ İÇİN...

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..