Yeni Klip

Mustafa Akay, “Yaş Dediğin” şarkısına klip çekti…

mustafa-akay-yas-dedigin-kilibi
Yayınlayan : Oktay Bala

A1 Müzik etiketiyle piyasaya çıkan “Sen Aşk” adlı maxi single ile 5 yıl aradan sonra piyasaya dönüş yapan Mustafa Akay, “Yaş Dediğin” şarkısı için de bir klip çekti.

3 şarkı ve 1 remix versiyondan oluşan “Sen Aşk” için  çekilen ilk klip, “Can Aşığım” yayınlandığı günden bugüne 8 ay geçmesine rağmen ancak 2 bin civarında izlendi.  A1 Yapım Youtube sayfasında yer alan “Can Aşığım” için çekilen klipte sanatçının annesi de rol almıştı.

İkinci klip, “Yaş Dediğin” 1 haftada 1.500 kez izlendi… 

İstanbul Büyükçekmece sahillerinden de görüntülerin yer aldığı klibin çekimi 18 saat sürdü. Söz ve müziği sanatçıya ait olan şarkının arjörlüğünü Erdinç Şenyaylar yaptı. Gürpınar Sahili’ndeki Kaptan-ı Derya’dan da görüntülerin alındığı klibin yönetmenliğini Alp Can Yolyapan üstlenirken, Mustafa Akay’a Eda Altıparmak rol arkadaşlığı yaptı.

Can Işığım, Yaş Dediğin, Hayatımın Baharındayım ve Hayatımın Baharındayım adlı şarkılardan oluşan Sen Aşk adlı maxi single öncesinde Akay, 2002 yılında yayımladığı “Esirin Oldum” ve 2010 yılında yayımladığı “Ruh İkizim” isimli albümleriyle dikkatleri üzerine çekmişti.

Mustafa Akay’ın “Yaş Dediğin” klibini şimdi izle… 

Mustafa Akay’ın “Can Işığım” klibini şimdi izle… 

 

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..