Hafta Sonu Önerileri Konserler

Mehmet Erdem’in bu konserini kaçırma…

mehmet-erdem-konser-biletleri
Yayınlayan : Oktay Bala

Yaptığı şarkılarla büyük beğeni kazanan Mehmet Erdem, 26 Kasım’da Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi sahnesinde…

BİLET FİYATLARI
1. Kategori – 77.00 TL
2. Kategori – 66.00 TL
3. Kategori – 55.00 TL

Müzik Sepeti Biletix iş ortağıdır. Şimdi tıklayın Biletix’in direk satış sayfasına bağlanın.

2012 yılında yaptığı iddialı çıkış ile tüm ödülleri tek tek toplayan ve sayısız konsere imza atıp zirveden inmeyen Mehmet Erdem, “Herkes Aynı Hayatta” ve “Hiç Konuşmadan” albümlerinden sonra “Hepsi Benim Yüzümden” ile sevenlerinin karşısında.

Alper Atakan prodüktörlüğünde Babajım ve Kaya stüdyolarında kaydedilen, mix çalışmaları Alp Çoksoyluer ve Alper Atakan’a, mastering çalışması ise Barış Büyük’e ait “Hepsi Benim Yüzümden” albümünde, 6 adet yeni şarkı, 6 adet de cover şarkı olmak üzere toplam 12 şarkı yer alıyor.

Mehmet Erdem hayranlarına sürpriz düetler ve cover şarkılar…

Mehmet Erdem bu albümde sözü ve bestesi kendisine ait “Hoş Mu Sandın”, Cihan Güçlü ile beraber yazdığı “Gün Gece Oldu” ve yakın dostu Nejat İşler ile düet yaptığı “Gidesim Var” gibi kendi şarkıları ile şarkı yazarı kimliğini de öne çıkarıyor. Sanatçının “Acıyı Sevmek Olur Mu”, “Herkes Aynı Hayatta” gibi hit şarkılarında da imzası olan yol arkadaşı Cihan Güçlü, albümde yine iddialı şarkıları ile yer alıyor. Mehmet Erdem ile düet yaptığı “Benim Kadar”, çıkış şarkısı “Olur O Zaman” ve albüme de adını veren “Hepsi Benim Yüzümden” şarkıları Cihan Güçlü imzası taşıyor.

Albümde, Ferdi Tayfur’dan “Dur Dinle Sevgilim”, Orhan Gencebay’dan “Hey Gidi Koca Dünya”nın yanı sıra yine bir Sezen Aksu şarkısı “Seni Kimler Aldı” ile Barış Manço’dan “Sarı Çizmeli Mehmet Ağa” gibi cover şarkılar, Alper Atakan’a ait düzenlemeleri ve Mehmet Erdem’in büyülü yorumuyla sevenleri ile buluşuyor.

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..