Single

Mavi’nin yeni teklisi “Dişi Kuş” ile balkanlarda uçuyor!

mavi-disi-kus-yeni-album-dinle-indir
Yayınlayan : Oktay Bala

oktay-bala-muzik-sepeti-genel-yayin-yonetmeni2010 yılında Pasaj Müzik ile kariyerine başlayan ve Seyyal Taner şarkılarından, ‘neler oluyor’ yorumuyla beğeni toplayan MAVİ, “30”, “Bırak”, “Düş” ile de hayran kitlesini genişletmişti.  Mavi, şimdi de ‘Dişi Kuş’ adlı yeni teklisiyle listelerde.

25 kişilik bir ekiple, Üsküdar’da klibini tamamlayan Mavi’nin yönetmeni Gökhan Özdemir oldu.  “Yuvayı da ben yaparım, yüzüğü de icabında ben takarım” nakaratıyla dikkat çeken şarkı kıpır kıpır balkan tınılarıyla dinleyenleri uçuruyor… 

mavi-disi-kus-yeni-sarki-indir

“30” isimli ilk şarkısından beri şehirli özgür kadının sözcüsü olan besteleriyle dikkat çeken MAVİ, yeni şarkısında da aynı geleneği sürdürüyor. “Yuvayı da ben yaparım, yüzüğü de icabında ben takarım” nakaratıyla dikkat çeken şarkının sözleri Mavi’ye, bestesi İlker Yeter’e düzenlemesi Bora Duran’a ait. Eğlenceli ve ironik sözlerinin yanı sıra dinamik altyapısı ile dinleyicisini şaşırtacak olan Mavi, Balkan tınıları taşıyan kıpır kıpır şarkısı ile kariyerinin en özel çalışmasının heyecanını taşıyor.

Eğlenceli ve ironik sözlerinin yanı sıra dinamik altyapısı ile dinleyicisini şaşırtacak olan Mavi, Balkan tınıları taşıyan kıpır kıpır şarkısı ile kariyerinin en özel çalışmasının heyecanını taşıyor.

 

Hayranları klip çekimini sosyal medyadan destekledi… 

Çekim boyunca eş zamanlı olarak #dişikuş, etiketiyle sosyal medyayı kullanan Mavi ve ekibi bu sayede hayranlarının da yorumlarıyla oluşan sinerji ile klibinin çekimine yön verdi.

Mavi’nin önceki kliplerinde ağırlıkta olan kısa film tadı, bu kez yakın plan, orkestra, klibin hazırlık aşamalarının görüntüleri ile tarz değiştirdi.

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..