Yeni Albüm

Mavi Düş ile muhteşem sentez, “Gitme”

mavi-dus-sekiz-muzik-gitme
Yayınlayan : Oktay Bala

Pop, Rock ve Halk Müziği’nin muhteşem senteziyle yıllardır festival ve konserlerde sahne alan Mavi Düş’ün “Gitme” adlı single çalışması  müzik marketlerde yerini aldı.

mavi-dus2016’da peş peşe çıkan single çalışmaları arasında ayrıcalıklılar arasına giren “Gitme” için 6 aylık bir stüdyo çalışması gerçekleşti. “Gitme” ttnet müzik listelerinde tırmanmaya başladı.  Bursa ve Anadolu’nun bir çok şehrinde en çok tercih edilen Özgün Rock Müzik gruplarından olan Mavi Düş’ün vokalisti Fikret Hatipoğlu, Back vokalistleri ise Abdulrahim Yetim ve Gökhan Filiz.  Her iki back vokalistte aynı zamanda gitarist.  Gökhan Filiz akustik gitarı ile, Abdulrahim Yetim ise elektrik gitarıyla single da beğeni toplayan bir performans sergiliyor.

Aranjörlüğünü ve prodüktörlüğünü Sertaç Ekiz’in üstlendiği, “Gitme” Sekiz Müzik etiketiyle listelere girdi. “Gitme” için çekilen klibin yönetmenliğini ise, Talat Oflaz üstlendi. Oflaz son zamanlarda adından sıkça söz ettiren yönetmenler arasında yer alıyor.

“Gitme” bütün avrupa televizyonlarında da gösterime girdi. Mekan konusunda oldukça zengin olan Bursa, Yenişehir’i seçen Oflaz ve ekibi, Havaalanı, Boğazköy Barajı ve şehrin değişik yerleri kullanılırken, Ceren Erdoğan ise oyuncu olarak rol aldı.

 

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..