Yeni Klip

Mabel Matiz yeni klibini çekti…

Mabel Matiz – Bir Hadise Var
Yayınlayan : Oktay Bala

Mabel Matiz - Bir Hadise VarMabel Matiz’den Nazan Öncel Cover’ı, “ Bir Hadise Var”… Mabel Matiz’in, Gel’den sonra merakla beklenen ikinci klibi sonunda yayında.

Nazan Öncel’in 1992 yılında çıkardığı albümün adını aldığı şarkı “Bir Hadise Var”, Gök Nerede’nin tek cover şarkısı olarak bugünlerde ön plana çıkıyor. Yönetmenliğini Gürcan Keltek’in üstlendiği ve bir Nazan Öncel klasiği olan “Bir Hadise Var” müzikseverleri bambaşka diyarlara götürüyor.

Mabel Matiz’in üçüncü albümü “Gök Nerede”, dijital platformlarda yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren listelerde tırmanya başladı.  D&R’da da en çok satan fiziksel albümler listesine 2 numaradan giriş yaparak büyük bir başarıya imza attı.

Söz ve müziği Mabel Matiz’e ait olan albümün çıkış şarkısı “GEL” hem müzik eleştirmenlerinden hem de dinleyicilerden büyük beğeni kazandı.  2015 yılının hitlerinden olmayı başaran, yönetmenliğini Aytekin Yalçın ve Mabel Matiz’in üstlendiği, Prag ve İstabul’da çekilen video klibi şuan da müzikseverlerin gözdesi.

 

 

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..