Kullanım Koşulları

MÜZİK SEPETİ‘te sunulan müzik ve her türlü içerik, ticari amaçlar dışında kalan sadece şahsi kullanım içindir. KULLANICI, bu içeriklerin herhangi bir şekilde yayınlanması, kopyalanması, çoğaltılması, işlenmesi, değiştirilmesi, sözlerinin veya bestesinin veya klibin doğrudan doğruya veya dolaylı olarak yayınlanması, bir topluluğa dinletilmesi ve/veya izletilmesi, halka açık yerlerde yayınlanması eylemlerini gerçekleştiremez.

Sorumluluğun Sınırlanması

BALA NEW MEDIA / MÜZİK SEPETİ, MÜZİK SEPETİ‘nde yer alan içeriklerin kullanımı sırasında KULLANICI tarafında oluşabilecek sorun veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir.

KULLANICI, MÜZİK SEPETİ ile ilgili olarak temin edilen tüm müzik ve görsel içerikleri sadece kendi ihtiyaçları için ve doğabilecek riskleri kabul ederek kullanacağını kabul eder. MÜZİK SEPETİ‘in müzik ve görsel içeriklerine ilişkin olarak veya kullanımından kaynaklanan veri kaybı veya bilgisayar sistemi hasarları KULLANICI’nın sorumluluğunda olup BALA NEW MEDIA / MÜZİK SEPETİ‘nin bu hususta herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. BALA NEW MEDIA / MÜZİK SEPETİ, MÜZİK SEPETİ‘nin 7 gün 24 saat kesintisiz olarak sunulmasını KULLANICI’lara garanti etmemekte ve bu konuda herhangi bir hizmet ya da performans seviyesi taahhüdü vermemektedir. MÜZİK SEPETİ‘in etkin biçimde kullanımı ve bu kullanımın tüm sonuçları KULLANICI’nın sorumluluğunda olup, BALA NEW MEDIA / MÜZİK SEPETİ, MÜZİK SEPETİ‘in kendisinden beklenen sonuçlarının tam olmaması ya da eksik veya amaca uygun olmamasından ve bu sebeplerle ortaya çıkabilecek doğrudan veya dolaylı zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. BALA NEW MEDIA / MÜZİK SEPETİ, (a) MÜZİK SEPETİ ile sunulan herhangi bir içerik sonucunda maruz kalınan kayıp veya hasarlardan veya herhangi bir müzik, görüntü, fotoğraf, yazılım, teçhizat veya içerikteki hata, hasar ya da bozulmalardan; (b) MÜZİK SEPETİ‘in KULLANICI tarafından kullanımı neticesinde oluşacak herhangi bir telif hakkı ve mülkiyet haklarının ihlalinden hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır. BALA NEW MEDIA / MÜZİK SEPETİ, MÜZİK SEPETİ ile sunulan her türlü içerik üzerinde, tamamen kendi takdirinde olmak üzere, değişiklik yapma, uygun görmediği içeriği kaldırma ve/veya ekleme yetkilerine sahiptir.

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..