Yeni Albüm

KETİ’nin ilk albümü, ‘Bizim Hayalimiz’ çıktı…

keti-ver-beni-yanlizliga
Yayınlayan : Oktay Bala

Eskişehir’den İstanbul’a uzanan yolculuklarına 2009 yılında başlayan KETİ, ‘Bizim Hayalimiz’ isimli ilk albümünü yayımladı!

2011 yılında müzik yarışmasında Türkiye 1.si olan KETİ, bir içecek markası festivalinin 16 şehirlik Türkiye turnesinde, Tarkan ve maNga’nın ön grubu olarak sahne aldı. Kendi müziğini üreten bir grup olan KETİ, albüm sürecinden önce kendi imkanları ile hazırladıkları ‘Pişmanlık’, ‘İstanbul’, ‘Kanatsız Melek’, ‘Ömrüm’ ve ‘Mor Salıncak’ şarkılarıyla sosyal medyada ilgi odağı oldu ve kendine hatrı sayılır bir kitle yarattı.

Serhat Şenel (vokal), Egemen Sarıkaya (gitar), Hüseyin Deniz (bas gitar), Erhan Tonbul (gitar) ve Atila Ersin Dumlu (davul)’dan oluşan KETİ 2015 yılında albüm kayıtlarına StudioN’de başladı. maNga’dan tanıdığımız Yağmur Sarıgül prodüktörlüğünde ‘Bizim Hayalimiz’ adını verdikleri ilk albümlerini DMC etiketi sevenlerine ulaştıracak olan grup, ilk albümlerinin heyecanını yaşıyor!

‘Bizim Hayalimiz’ isimli albümlerinin ilk klibini İmre Haydaroğlu yönetmenliğinde ‘Ver Beni Yalnızlığa’ şarkısına çeken KETİ’ye klipte Yağmur Sarıgül de eşlik etti.

Konser programlarına devam eden KETİ, önümüzdeki günlerde açıklayacağı yeni konser tarihleriyle per-formanslarına yenilerini ekleyecek!

Keti – ‘Ver Beni Yalnızlığa’ klibi için tıklayınız.

 

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..