Yeni Klip

Kenan Doğulu’ndan İstanbul’a yakışır bir klip…

kenan doğulu – müzik sepeti
Yayınlayan : Oktay Bala

Kenan Doğulu tamamına yakını akustik olarak kaydedilen aşkın her türlü halini barındıran,  Aşka Türlü Şeyler albümünden Bir İleri İki Geri şarkısına klip çekti.

kenan doğulu - müzik sepetiSöz, müzik ve düzenlemesi Kenan Doğulu’ya ait parçanın klip yönetmenliğini Ali Demirel, görüntü yönetmenliğini ise Firar Güney Kayran üstlendi. Aşka Türlü Şeyler albümünün en sevilen şarkılarından “Bir İleri İki Geri” klibi için Kenan Doğulu ve ekibi İstanbul’da bir tekne turuna çıktı. Birbirinden kopamayan ama bir türlü birlikte de olamayan bir çiftin romantik ama sancılı aşk hikayesini anlatan şarkının klip çekimleri, “Kenan Reis” isimli bir balıkçı teknesinde gerçekleşti. Haliç’te, denizin ortasında şarkıyı çalan ekip adeta İstanbul halkına sürpriz bir konser vermiş oldu. Teknede konser tadında geçen çekimler sırasında ünlü sanatçı bir yandan şarkısını çalıp söylerken, bir yandan da sevenleriyle selamlaştı.

Doğulu’nun ve ekibinin sıcaklığı bu kez kamera önüne yansıdı. Gösterişten uzak doğal bir atmosferde gerçekleşen klip,  İstanbul’un eşsiz manzarasıyla birleşince ortaya muhteşem görüntüler çıktı.

Bir İleri İki Geri klibi 7 Ekim Çarşamba günü tüm müzik kanallarında müzikseverlerle buluşacak.

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..