Yeni Albüm

Kemal Öğün, “Derin Mevzular”

kemal-ogun-derin-mevzular
Yayınlayan : Oktay Bala

Rockabesk… Arabesk ve Rock müziğini iç içe sunan bir sentez. Kendine has bir tarz ile bunu en iyi şekilde yorumluyor. Kemal Öğün, “Derin Mevzular” adlı ilk albümüyle müzik marketlerde yerini almaya hazırlanıyor…

Kemal Öğün aslında bir film yapımcısı, oyuncular kadar yakışıklı, hal böyle olunca oyunculuğa da soyunmuş bir isim. Sinemadan müzik sahnelerine geçiş trendini yaşayanlar arasına o da katıldı. Kemal Öğün, “Derin Mevzular” ile iddialı bir çıkış için hazırlanıyor.

Yapımcılığını üstlendiği “Vay Başıma Gelenler” “Aşk Nerede?” adlı filmlerin müziklerini de yapan yakışıklı sanatçı bununla yetinmeyip, yapımcısı olduğu filmlerde rol alarak oyunculuğunu da kanıtlamış.

Genç kızların şimdiden ilgisini gören Kemal Öğün, “aşk ve serzeniş” ile dolu şarkılardan oluşturduğu albümüyle sadece genç kızların gönüllerini fethetmekle de yetinmeyecek gibi görünüyor.

kemal-ogun-ilk-albumu-derin-mevzular

Kemal Öğün’ün hem yakışıklı oluşu, yeteneklerle kaplı oluşu, hem de şahsına münhasır bir sese sahip olması, O’nun hem gözlere, hem kulağa hitap etmesini sağlıyor, bu hallerine pek karşı koyulamayacak görünen Kemal Öğün ile Türkiye yeni bir  rock star kazanıyor, demek  pek de abartı olmuyor.

Yeni albümü, “Derin Mevzular” ile herkese hitap edeceğini, herkesin severek rock müziği dinlemesini sağlamak isteğini hayli inançlı şekilde dile getiren Kemal Öğün,  “Herkes şarkılarımda kendinden bir şey bulacak, severek dinleyecekler” diyor.

Bol kameralı bir hayat, Setlerde geçen koca günler, eh bir de sanatçı yakın dostlar bir arada olunca, albümde ki her şarkıya ayrı ayrı klip çekmemek olmaz… Kemal Öğün her şarkı için ayrı klip müjdesiyle yetinmeyip, çoktan kolları sıvamış, yeni albümü “Derin Mevzular” da yer alan “Beter Olasın” ve “Niye Vurdun Beni” için şimdiden klip çekmiş bile..

Müzik Sepeti ailesi olarak, yakışıklı ve yeteneklerle kaplı yeni rock starımızı saygıyla selamlıyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

 

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..