Yeni Albüm Yeni Klip

Kaan Tangöze, yeni klibini hayranlarıyla çekti

Kaan-Tangoze-bekle-dedi-gitti
Yayınlayan : Oktay Bala

Duman grubunun solisti olarak tanınan Kaan Tangöze 2015’in Eylül ayında Ada Müzik etiketli ilk solo çalışması olan’’Gölge Etme’’ albümünü yayımladı.

En çok satanlar listesinde aylarca başarısını koruyan “Gölge Etme” albümün ilk video klibi; 9 ay sonra yayınlanmaya başladı. Albümün öne çıkan şarkılarından ‘Bekle Dedi Gitti’ şarkısı ilk yayınlandığı günden itibaren büyük beğeni ve ilgi topladı. Bu beğeninin yansıması olarak birçok genç ‘Bekle Dedi Gitti’ şarkısına yaptıkları cover videolarını YouTube’dan yayınlamaya başladı.

Bu videoları izleyince çok beğenen ve etkilenen Tangöze, albümün ilk resmi videosunun da sevenlerinin bu videolarından oluşmasını istedi. Tüm videoların toplanmasının ardından; resmi izinleri tamamlanan görüntülerden oluşan video klip 20 Haziran Pazartesi gününden itibaren tüm müzik ve dijital kanallarda izlenebilir.

“Bekle Dedi Gitti” şarkısının bestesi Kaan Tangöze‘ye; sözleri, nakarat kısmı Özdemir Asaf’ın ‘Çizik’ şiirinden alıntılanarak Kaan Tangöze’ye, Klibin yönetmeni ise Çaglar Kanzık yaptı.

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..