Yeni Klip

İrem Derici, DANTEL’i bırakmıyor, işte 3’ncü klip…

irem-derici-dantel-dur-yavas-01
Yayınlayan : Oktay Bala

Yeni nesil starlar arasında yer eden İrem Derici’nin kısa bir süre önce piyasaya çıkarttığı albümü “Dantel” için üçüncü klip de çekildi.  Albümün gözde parçaları arasında işaret edilen “Dur Yavaş” isimli şarkısı için çekilen klibin yönetmenlik koltuğuna Umut Akar oturdu.

Kısırkaya kanyonlarında gerçekleştirilen klip için bölgede bir çingene kampı kuruldu. Kampta yaşayan ve şarkı söyleyen bir çingeneyi canlandıran İrem Derici‘ye klipte 6 kişilik dans grubu ve 15 kişilik oyuncu ekibi eşlik etti.

Dur Yavaş, tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda şuan itibariyle yayınlanmaya başladı. İ

Haydi siz de, ilk izleyenlerden olun!

Albümün ilk klibi “Dantel” ile bugüne kadar 55 milyondan fazla izleyici toplayan İrem Derici 3’ncü klibiyle ne yapacak, merakla bekleniyor…


ALBÜM HAKKINDA
( İrem Derici / Dantel )


Kısa bir süre önce ID Müzik & GNL etiketiyle müzik marketlerde yerini alan, sanatçının  ilk solo albümü “Dantel” Alper Narman, Arzu Daydinç, Aşkın Tuna, Erkin Arslan, Hüseyin Boncuk, Hüsnü Üstün, Kaan Karamaya, Onur Cumaoğlu, Onur Özdemir, Serhat Tekin ve Sinan Akçıl’ın söz ve besteleri, düzenleme de ise, Erhan Bayrak, Erkin Arslan, Mustafa Ceceli, Ozan Çolakoğlu ve Uğur Can Sezen gibi deneyimli isimler yer alıyor.

Sürprizlerle dolu albümünde babası Hulusi Derici ile Türk sanat müziği şarkısına düet yapan İrem Derici, Sinan Akçıl’dan iki şarkı almış ve yıllar önce Ferdi Tayfur’un seslendirdiği, Arzu Daydinç eseri “Gizli Sevda”yı babası Hulisi Derici’nin ısrarı ile yeniden yorumluyor.

İrem Derici’nin “Dantel” adlı albümünü dinlemek için tıklayınız!

 

 

 

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..