Yeni Albüm

“HİÇBİR ŞEY OLMAMIŞ GİBİ Mİ KALAYIM?”

onur-basturk-ilk-album-ilk-klip-izle-dinle
Yayınlayan : Oktay Bala

ONUR BAŞTÜRK ilk albümü “HİÇBİR ŞEY OLMAMIŞ GİBİ Mİ KALAYIM?” ile listelerde yükseliyor…

Hürriyet/Kelebek’teki popüler kültür ve lifestyle yazıları ilgiyle takip edilen; Ajda Pekkan, Funda Arar, Ziynet Sali, Levent Yüksel,Nilüfer, Deniz Seki ve Cenk Eren gibi önemli isimlere verdiği şarkılarıyla dikkat çeken Onur Baştürk, ilk albümü “Hiçbir Şey Olmamış Gibi mi Kalayım?”ı yayınladı.

İlk olarak Fizy’de yayınlanan, ardından 9 Ocak’ta tüm dijital platformlardan Bomonti Müzik ve DMC ortaklığıyla yayınlanacak albümdeki tüm şarkıların söz ve müziği Onur Baştürk‘e ait.

“Şarkıları yaparken tek başımaydım ama sonrasında yola aranjörüm Daniel Taşel’le devam ettik” diyen Onur Baştürk’ün ilk albümündeki sekiz şarkının yedisinin düzenlemesi Taşel’e ait.

Albümdeki şarkılar, bir aşkın evrelerini anlatıyor. Başlangıç heyecanını, tutkusunu, kavgasını ve sonra sancılı bir şekilde bitişini…

Emre Ataker’in düzenlediği, albümün çıkış şarkısı olan “Söyle Bana”nın videosu, Baştürk’ün daha önce yayınlanan iki single’ın videosunda olduğu gibi yine Emir Sarısaç imzalı. Pronto Tour Plus’ın katkılarıyla İzlanda’nın güneyindeki siyah kumsalda çekilen video klip, siyah beyaz görüntülerden oluşuyor.

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..