Yeni Albüm

Hello Adele, Hoş Geldin…

adele
Yayınlayan : Oktay Bala

2011 yılında yayınladığı ‘21‘ adlı albümüyle dünyayı kasıp kavuran İngiliz şarkıcı ve söz yazarı Adele, sessizliğini bozdu..

Adele - HelloBugüne kadar 10 Grammy ödüllü olan Adele, yıllar sonra herkes için duygusal, üzücü ve bir o kadar da gözyaşlarına boğacak şarkısı ‘HELLO’ ile müzikseverlerin ve hayranlarının karşısına çıktı.

Adele ilk teaserını çok farklı bir yöntem kullanarak tanıtmış. İngiltere’de en çok izlenilen müzik yarışması X-Factor tam da reklam arasında girdiğinde tv ekranları birden bire kararmış ve 30 saniye boyunca Adele’in ilk şarkısını dinletmiş. O zaman bu şarkıyı kimin söylediği, kime ait olduğu, şarkının adı ve herhangi bir detay ekranda belirtilmemiş, öylesine siyah bir ekran ve 30 saniye.. Hemen sonrasında Adele sosyal medyaya bomba gibi düşmüş.

ilk albümü 19 sonrasında 21 ve şimdi de 25 adıyla çıkarttığı albümüyle hayranlarının karşısına çıkan Adele, ‘Hello’ şarkısıyla 25 adlı albümünü öne çıkartıyor.

Twitter’ın Trend Topic listesinde hızla yerini alan Adele’in merakla beklenilen klibi saatler içinde bütün dünya da milyonlarca kez izlendi.

Muhteşem yorumuyla harika bir klip çeken Adele yeni albümüyle de iz bırakacak görünüyor.

Müzik kariyerine 2008’de çıkardığı ’19’ albümüyle başlayan Adele, ’21’adlı ikinci stüdyo albümüyle 30’dan fazla ülkede müzik listelerinin ilk sırasında yerleşmiş, Guinness Dünya Rekorları kitabına girmiş, kısa müzik kariyerine  86 ödül sığdırmıştır.

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..