Haberler

Hayko Cepkin çocukluğuna indi, yine olay oldu..

hayko-cepkin-beni-buyuten-sarkilar-vol-1-izle
Yayınlayan : Oktay Bala

Beni Büyüten Şarkılar Vol.1 ile Hayko Cepkin, bu albümde adeta çocukluğuna inmiş… Sanatçı, çocukluk döneminden unutulmaz şarkıları, şahsına münhasır bir düzenlemey bugüne getirmiş…

Çocukluğa İnmek, ne oluyor ?

‘Sakin Olmam Lazım’, ‘Tanışma Bitti’, ‘Sandık’ ve ‘Aşkın Izdırabını…’ isimli albümleri, sahnedeki hikayeleri,  eşi benzeri olmayan sahne performansları ile her projesi olay olan Hayko Cepkin, DMC etiketiyle çıkarttığı yepyeni albümü ‘Beni Büyüten Şarkılar Vol.1’ ile şimdiden ses getirmeyi başardı.

‘Hayatımın, fikirlerimin ve müziğimin olgunluk dönemine giriyorum’ şeklinde açıklama yapan Hayko Cepkin, hayatında önemli yer edinmiş 9 şarkıya cover yaptı. Geçtiğimiz hafta iTunes’da ön satışa sunulan albüm ‘en çok satan’ listesinde ilk sıraya oturunca,  ilk klibini ‘Aldırma Gönül’ şarkısına çekti.

Her kaosundan kaçan ve can sıkıcı olayları erteleyen hallere “Aldırma” diyen bir adamın hikayesinin anlatıldığı klipte yönetmenlik koltuğuna Göksel Balaban oturdu. Eylül Film Stüdyolarında hayli kalabalık bir ekiple çekilen klibin görüntü yönetmenliğini ise Alican Akgün üstlendi. Bu kliple, yapımcı Bambu Film Evi ise başarılarına bir yenisini daha eklemiş oldu.

hayko-cepkin-beni-buyuten-sarkilar-vol-1-albüm-kapagi
Sanat yönetmeni Göksel Balaban’ın yeteneği bir kez daha gün yüzüne çıkarken, grafik tasarımıyla öne çıkan albüm kapağını Dünya Atay hazırladı.

Nostalji şarkıları, yeni kuşağın diline pelesenk eder umuduyla hazırlanan, tüm müzik marketlerde 29 Ocak itibariyle dönmeye başlayacak, ‘Beni Büyüten Şarkılar Vol.1’ ,  Hayko Cepkin hayranları arasına en yeni kuşaktan hayranlar ekleneceğine kesin gözüyle bakılıyor.

 

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..