Etkinlikler

Hayal Kahvesi Beyoğlu 21 Kasım gecesi…

ceylanertem
Yayınlayan : Oktay Bala

ceylanertem2 Sevilen sanatçı Ceylan Ertem, 21 Kasım’da Beyoğlu Hayal Kahvesi’nde “Amansız Gücenik” adlı albümünden şarkılarını seslendirecek.

1999 yılında müzikal şarkıcılığı ve müzikoloji eğitimleri için İstanbul’a taşınan Ceylan Ertem, 2000 yılında Tunçay Korkmaz ile birlikte rock grubu Anima’yı kurdu. 2006 yılında Sony Müzik etiketiyle ilk albümleri “Animasal” yayımlandı. 2008 yılında grubun dağılmasıyla Açık Radyo’da hazırlayıp sunduğu radyo programına başladı. Phillipp Gropper ile Almanya’da, United Fools ile birlikte Fransa’da, Barana ile birlikte Hollanda’da müzik üretti, albüm kaydetti ve konserler verdi. 2010 yılında ilk solo albümü “Soluk”, 2012 yılında ise “Ütopyalar Güzeldir” albümü yayımlandı. Her iki albüm de birçok eleştirmen tarafından olumlu yorumlar aldı ve yılın en iyi albümleri arasına girdi.

Kasım 2014 tarihi itibariyle Sony Müzik etiketiyle 3. solo albümünü paylaşan Ceylan Ertem’e Türkiye’nin birbirinden yetenekli müzisyenleri eşlik etti. Prodüktörlüğünü Can Güngör’ün üstlendiği albümde bir de yeni Yıldız Tilbe parçası yer alıyor. Mabel Matiz, Elif Çağlar gibi değerli şarkı yazarlarının bestelerinin de barındığı albümde 12 yeni şarkı, iki de yeniden yorum var.

Bilet için Tıklayınız !

Gitarlar: Cenk Erdoğan
Tuşlu çalgılar: Ercüment Orkut
Saksafon: Tamer Temel
Trombon: Bulut Gülen
Bas gitar: Murat Çopur
Davul: Ekin Cengizkan

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..