Yeni Albüm

Hasan Yıldırım, “BU ŞEHRİN GECELERİ” ne tıkmış!

hasan-yildirim-bu-sehrin-geceleri
Yayınlayan : Oktay Bala

Arabesk müziğin en güçlü isimlerinden Hasan Yıldırım, Avrupa Müzik markasıyla “Bu Şehrin Geceleri” albümünü yayınladı.

Merakla beklenen albümde yorumcu yönünü gözler önüne seren Hasan Yıldırım, her tarzı ustalıkla yorumladığı bir kez daha kanıtladı. İkisi Halk Müziği olmak üzere 11 şarkının yer aldığı albümün aranjör ve müzik yönetmenliğini Emre Moğulkoç, kayıt ve miks’ini Emrah Moğulkoçi mastering’ini Özgür Yurtoğlu yaptı.

Her çalışması ile büyük başarılara imza atan Hasan Yıldırım, yeni albümü ile de müzikseverlerden tam not almayı başardı.

Ferdi Tayfur’dan sonra ilk defa Hasan Yıldırım yorumladı

Müziği yaşamak kadar önemseyen ve yaptığı her işte çıtasını yükselten Hasan Yıldırım, geri dönüş albümün çıkış şarkısını, Ferdi Tayfur’un yıllar önce söylediği “Bu Şehrin Geceleri” şarkısı belirledi.

İmaj fotoğraflarını Ali Eşitmez’in çektiği albümün, İstanbul’u tarihi mekanlarından çekilen ilk video klibinin yönetmenliğini Cumali Çöp yaptı.

Ahmet Selçuk İlkan, Yılmaz Tatlıses, Orhan Akdeniz, Ferdi Tayfur, Ali Yılmaz, Yıldız Tilbe, Hakkı Yalçın, Coşkun Kıvılcım, Zeki Duyguluer, Cemil Cankat, Ömer Önder Güney önemli söz yazarı ve bestecilerin şarkılarını yorumlayan Hasan Yıldırım “2016 Arabesk müziğin gerçek bir dönüşüne şahit olacak müzikseverler” dedi.

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..