Yeni Klip

Hakan Altun, “Yıkıla Yıkıla” klibi beğenildi…

hakan-altun-yikila-yikila
Yayınlayan : Oktay Bala

Sevilen sanatçı Hakan Altun “Yıkıla Yıkıla” şarkısı için çektiği yeni klip, 10.000 izlenmeyi geçti. Hayranlarının beğenisini kazanan klipte Altun’un Müslüm Gürses’in yüzünü kara çıkarmadı.

Duygusal sanatçı Hakan Altun, 2015 yazında piyasaya çıkarttığı albümü “Aşk Lütfen Gel” ile hayranlarını sevindirmişti. Konu aşk olunca, kelimelerin bile yetersiz olduğu anlar olur, işte o anlar da bir şarkı gelir yetişir imdada… Dışa vurulamayan, yutkunulamayan bütün duyguları o şarkı, adeta sizin yerinize haykırır. İşte bu hallere tercümandır Hakan Altun ve şarkıları… Altun bir çok şarkısında, aşıkların, aşk arayanların, ayrılıkların, doludizgin sevdaların tercümanı olmuştur.

Sözlerini Yılmaz Uzun’un yazdığı, müziğini Bayram Şenpınar’ın yaptığı, efsane sanatçılardan Müslüm Gürses’in yıllarca yorumladığı ‘Yıkıla Yıkıla”yı albümüne ekleyen ve bu şarkı için klip çeken Altun bir kez daha dokunuyor yüreklere.. Öyle ki,  Klipteki görüntüler, Altun’un büyülü sesi, umutlarını yitirmiş, paramparça olmuş, duygu yıkıntıları altında kalmış insanları, büyük bir duygu yüküyle anlatıyor. Taşıyabilene “Aşk” olsun…

2015’in yaz aylarından bugüne satışı sürekli artan, “Aşk Lütfen Gel” albümünde öne çıkan “Yıkıla Yıkıla” şarkısı için çekilen klipte. yönetmen koltuğuna Kemal Başbuğ oturmuş. Başbuğ bu klipte, şehrin çeşitli yerlerinde aşk acısı çeken insan figürlerine yer verirken, Hakan Altun’un başarılı performansı için de ustalığının da ötesine geçmiş.

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..