Haberler

Hadise, 4’ncü klibini “Bu Aralar” için çekti…

hadise-bu-aralar-kilibi
Yayınlayan : Oktay Bala

Pasaj müzik etiketiyle piyasaya çıkardığı “Tavsiye” adlı albüme bir klip daha eklendi. Yeni klip “Bu Aralar” için çekildi..

Tavisiye adlı albüme ilk klip “Neredesin Aşkım” için gelmişti, bu kliple tüm dijital platformlar rengarenk olmuştu. Peşinden “Prenses”, sonrasında da “Yaz Günü” yakıp kavurmuştu ortalığı.

hadise-bu-aralar-kilibi-seyret

Sözlerini Özlem Argon’un yazdığı, müziğini yine Özlem Argon ve Reşit Gözdamla’nın yaptığı “Bu Aralar” için aranjörlüğü Emrah Karaduman üstlendi. Bu şarkıya çekilen klibi Hülya Açıkgöz Dominik’de Las Terrans’da tamamladı. Çekimleri 3 gün süren “Bu Aralar” ile Hadise uzak ara kaldığı hayranlarıyla buluşma heyecanını yaşıyor.

Yanlış kıyafet seçimi dedikodular yaymıştı… 

Hadise yeni klibiyle, kulislerdeki “Hadise’nin kiloları ile başı dertte” dedikodularına keskin bir cevap veriyor.

Kısa bir süre önce Çanakkale’de sahne alan Hadise’nin yanlış seçilmiş kıyafetleri O’nu kilolu göstermişti. Diyette olduğu bilinen Hadise’nin yeni klipteki görüntüleri, herkesi şaşırttı.

Miami’den Hadise için geldi.. 

Miami’den gelen ünlü model Andre Costa Hadise’nin yeni şarkısının klip çekimleri için Dominik’e geldi. Costa, klibin senoryosuna kendini fazla kaptırınca yakınlaşma kaçınılmaz oldu.

Hadise yeni klibinin teaser versiyonunu kendi instagram sayfasında paylaştı.
Hadise’nin instagram hesabına bağlanmak için şimdi tıklayınız.

 

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..