GÜLNUR GÖKÇE SANATÇILAR Single

GÜLNUR GÖKÇE’DEN YENİ SİNGLE: “VİCDANIN KONUŞSUN”

gulnur_gokce_002_59191_6116609
Yayınlayan : Oktay Bala

Yer aldığı tüm projelerde, yorumu ve güçlü sesi ile adından sıkça söz ettiren Gülnur Gökçe, hareketli şarkısı “Hiç Sanmam” sonrası duygusal yönü ağır olan yeni single’ı “Vicdanın Konuşsun”u Garaj Müzik etiketi ile müzikseverlerin beğenisine sundu.

Dijital müzik platformları üzerinden yayınlanan şarkının söz ve müziği Süleyman Yüksel’e düzenlemesi Emre Bayar’a ait. Şarkının mix ve mastering’ini Özgür Yurtoğlu hazırladı.

Şarkı; her türlü sorun ve anlaşmazlıklara rağmen tek taraflı fedakarlıklarla yürütülmeye çalışılmış, ama nihayetinde bitmiş bir ilişkinin ardından hissedilen boşluk duygusu, yalnızlık, özlem, mağrurluk gibi temaları anlatıyor.

Gülnur Gökçe’den 2018 yılında türkü albümü!!!

“Vicdanın Kurusun” klibinde diğer çalışmalarında olduğu gibi Süleyman Yüksel yönetmenliğinde kamera karşısına geçen Gülnur Gökçe; sorunlu bir ilişkinin ardından hem özlem duyan hem de yaşanılanların kendisini ne kadar boğduğunu ve dibe çektiğini kavrayan bir kadını oynadı.

2018 yılında yayınlanmak üzere stüdyoda yeni albüm çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Gülnur Gökçe, bu sefer herkesi şaşırtacak. Başka bir müzikal formda hazırlanan, türkülere yorumuyla farklı bir lezzet katan genç sanatçı bu albümüyle bugüne kadar gün yüzüne çıkmamış bir tarafını dinleyenleri ile ilk defa paylaşacak.

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..