Yeni Klip

Gökhan Akar’ın yeni klibi, “Lütfen”

gokhan-akar-ikinci-klip-hepsi
Yayınlayan : Oktay Bala

Gökhan Akar son albümü “Hepsi” de en çok öne çıkan “Lütfen” için klip çekti.

İlk Single albümü “Felsefe” ile 2012 yılında müzik sektörüne giriş yapan Gökhan Akar şimdi geniş bir dinleyici kitlesine sahip. 2015 yılının son zamanlarında “Hepsi” adlı albümüyle dikkatleri tekrar üzerine çeken Akar, bu ülbüme 2’nici klibi de çekti.

Gökhan Akar’ın söz ve müziğini kendi yaptığı “Lütfen” albümünde aranjörlüğünü Cüneyt Yamaner yaptı. Mix ve mastering için Levent Demirbaş başarılı bir performansla albüme renk verdi.

“Lütfen”, “Hepsi” albümünde öne çıkan şarkıları arasında liste başı. “Lütfen”  Silviri’de bir çiftlik evinde çekildi. Sadece 1 gün süren klip çekiminde, 30  kişilik bir kadro görev aldı.

Hareketli görüntülerle derlenen klipte motosikletli sahneler de başarılı bir performans sergileyebilmek için özel ders alan yakışıklı sanatçı Gökhan Akar’a bir de model eşlik etti. Oyunculak deneyimiyle de adından başarıyla söz ettiren Akar, London Post Production ile çalıştı. London Post, daha önce Cem Yılmaz ve Gani Müjde gibi dev isimlerin de post prodüksiyon projelerini gerçekleştirmişti. Klipte renk çalışmalarını ColorUp yaptı.

 

 

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..