Etkinlikler

Gizem Berk, “Elimi Bırakma” ile Hayal Kahvesi’nde!

gizem-berk-elimi-birakma
Yayınlayan : Oktay Bala

oktay-bala-muzik-sepeti-genel-yayin-yonetmeni2. Solo albümü ‘Elimi Bırakma’ ile İstanbul’da ilk kez sahneye çıkacak olan Gizem Berk’i 9 Şubat Salı akşamı Beyoğlu Hayal Kahvesi’nde…

Bilet ve Rezervasyon : 0212 245 10 48

Ada Müzik etiketiyle piyasaya çıkan albümün 12 şarkısından biri ingilizce. Albümde yer alan şarkıların söz ve müziği Güzem Berk’e ait. Rock müziğin olmazsa olmaz tınılarını barındıran albümde, Aşk, Ayrılık, Geçmiş Sorguları, Ölüm ve Yaşam üzerine ince yollar var.

“Elimi Bırakma” adlı albümüyle şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Gizem Berk, sesinden öte, söz yazarlığı, yorum yeteneği, hem de güzelliğiyle öne çıkıyor.

Erkan Tatoğlu ve Ferhat Şahin’in düzenlemesini yaptığı albümde, Erkan Özbek viyolansel, Doruk Baykal gitar, Derun Tekelioğlu davul, Cüneyt Karayalçın ise Bas gitar çalıyor. Düzenlemede büyük emeği olan Ferhat Şahin klavye de ustalığını gösteriyor.

Albüme iki klip çekildi…

Albümün adını aldığı  şarkı, “Elimi Bırakma” için çekilen klibi Emir Khalilzadeh yönetti. Albüme çekilen ikinci klip için “Geçmişe Küskünüm” adlı parça seçilirken, bu klibin yönetmenliğini ise Erkan Tatoğlu üstlendi. Tatoğlu albümün düzenlemesinde de emek verenlerdendi.

Cem Adrian destek verdi…

21 Kasım 2015 tarihinde, “Beni Kalbinden Çıkarma” isimli single çalışmasını da yayına veren Gizem Berk’e Cem Adrian eşlik ederken, bu klip için Erken Tatoğlu bir kez daha yönetmen koltuğuna oturdu.

Baştan sona kusursuzluğun gölgelerinde beliren albüm ile ciddi bir çıkış elde etmeye başlayan Gizem Berk ve 10 parmağında 10 marifet ekibini yarın gece (09 Şubat 2015 – Beyoğlu Hayal Kahvesi ) izleyebilirsiniz.

Gizem Berk Kimdir ?
Rock müziğe olan ilgisi küçük yaşlarda evde en sık dinlenen müziklerlerin başında gelen Pink Floyd, Led Zeppelin, Deep Purple ve Jannis Joplin ile başlamıştır.. Devamı için tıklayınız >

 

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..