Yeni Albüm

Ferhat Göçer Yıllarım Gitti için ikinci klibi çekti.

FERHAT GÖÇER – YENİ KLİP
Yayınlayan : Oktay Bala

FERHAT GÖÇER, “YILLARIM GİTTİ” şarkısı için ikinci kez klip çekti…  Ferhat Göçer’in son albümünde yer alan “Yıllarım Gitti” şarkısı, Göçer’in son hit’i oldu.

Bugüne kadar milyonlarca kez dinlenen şarkısı “Yıllarım Gitti” ile Ferhat Göçer bir ilki gerçekleştirdi. Ferhat Göçer, sevilen şarkısına 2’nci klibi çekti. Şarkının ikinci klibinde, sanatçının hayranları kendi sesleri ile yer aldı.

ferhat göçer - yıllarım gitti - müzik sepetiGöçer’in sosyal medya hesaplarından yaptığı ” ‘Yıllarım Gitti’ şarkısını hep birlikte söyleyelim” çağrısı büyük ses getirirken; Amerika’dan Kazakistan’a, Almanya’dan Azerbeycan’a , İran’dan İngiltere’ye dünyanın dört bir yanından 500’ü aşkın hayranı klip için kamera karşısına geçti.

“Yıllarım Gitti” şarkısının playback versiyonunu 7’den 77’ye kendi sesleri ile yorumlayan  pek çok kişinin gönderdiği videolar özel bir teknik ile bir araya getirildi. Ortaya büyük bir koro ve harika bir video klip çıktı. İşaret dilinin de kullanıldığı, Türkiye’de bir ilk olarak gerçekleştirilen bu çalışma sevenleri ve Göçer’i aynı klipte buluşturdu.

Yıllarım Gitti için çekilen ikinci klibi için tıklayınız!

Yıllarım Gitti için çekilen ilk (birinci) klibi için tıklayınız!

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..