Yazı İşleri

Fatih Aydın’dan Umut Çocukları’na büyük bağış…

fatih-aydin-umut-cocuklari-dernegi
Yayınlayan : Oktay Bala

27 yıldır biriktirdiği onurlu ve sevgi dolu kalbini geçtiğimiz aylarda “Şiirden Şarkılar” albümü ile müzik marketlere gönderen Fatih Aydın, şimdi de albümün tüm gelirlerini “Umut Çocukları Derneği’ne” bağışladığını açıkladı.

Seyhan Müzik etiketiyle yayınlanan albümün direktörlüğünü Çağrı Kodamanoğlu üstlenmişti. Albümün, şiir ve şarkılarla akustik bir formda hazırlanmış olması ise albüm’ün bir çok manidar özelliğinden sadece biri.

15 şarkıdan oluşan Albüm de Geleneksel Türk Müziği’nin tüm türleri, akustik bir yorum farkıyla yeni bir bakış açısına sahip.

Müziğin dışında başarılı bir iş adamı olara da tanınan Fatih Aydın, 2014 yılında Umut Çocukları Derneği’nin Bakırköy’deki kampüsünün inşaa masraflarını da karşılamıştı. Sanatçı halen bu derneğin tam destekçisi olmaya devam ederken, ciddi bir çıkış sağladığı albümünün tüm gelirlerini derneğe bağışlayarak bir çok sanatçıya ve iş adamı için örnek oldu.

umut-cocuklari-dernegi
Fatih Aydın’ın bağış açıklaması sonrası “Umut Çocukları Derneği’nde” duygulu anlar yaşanırken, derneğe ait internet sitesinde bu önemli bağışla ilgi bilgiler paylaşıldı.

Eğer siz de “Umut Çocukları Derneği”ne” bağış yapmak isterseniz, bir çok bağış tercihinden birini değerlendirebilirsiniz.
Derneğe, “Gıda ve Giyim Bağışı” yapmak için burayı tıklayabilirsiniz!

 

 

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..