Yazı İşleri Yeni Albüm

Ersen Evren’den ilk albüm “Senden Sonra”

ersen-evren-senden-sonra
Yayınlayan : Oktay Bala

2016’yı karşılamaya hazırlanan albümler peş peşe çıkmaya başladı. Ersen Evren’den ilk albüm “Senden Sonra” yeni yıl albümleri arasında yer aldı. Sanat yönetmenliğini Erkan Kanat’ın yaptığı “senden sonra” da Ersen Evren katıksız bir aşkı notalarla anlattım, dedi..

Müziği aşk haliyle sunan “Senden Sonra” da 5 şarkı var. Sevgiliye hissedilebilen her duygunun, katıksız bir aşkla bir araya geldiği müzik halinin albüme başka bir anlam kazandırdığını belirten Ersen Evren, albümün adını taşıyan şarkısına çektiği klibi yayınlanmaya başladı.

Albümde yer alan 4 şarkının hem sözleri hem de müziği Ersen Evren’e ait. Albümde yer alan “Çık Gönlüm” den adlı şarkının müziği Erkan Kanat’a ait. Fono Müzik etiketiyle müzikseverlere sunulan “Senden Sonra” da aranjör Serkan Balkan oldu. Sanat yönetmenliğini Erkan Kanat gerçekleştirdiği aşk dolu ilk klibiYekta Özbilen çekti. Klipte başarılı oyuncu Efsun Akkurt rol aldı.

“Müziğin aşk hali” iddialı “Senden Sonra” 25 Aralık itibariyle tüm müzik marketler ve dijital ortamlarda yer almaya başladı.

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..