Single

Emre Altuğ “Çıta”yı yükseltebilecek mi?

emre-altug-cita
Yayınlayan : Oktay Bala

Genç kızların sevgilisi Emre Altug  2016 için single hazırlıkları yapanlar arasındaydı. Sıkı bir çalışmanın ardından “Çıta” artık tüm platformlarda yerini aldı.  Üç yıl aradan sonra hayranlarıyla tekrar buluşan Emre Altuğ “Çıta”yı yükseltebilecek mi?

emre-altug-single-cita-2016

Emre Altuğ’nun hayranlarına 2016 hediyesi olarak sunduğu “Çıta” da 3 şarkı yer alırken bunların 2 versiyonuyla birlikte toplam 5 şarkı single’ın uğurlu sayısı görünüyor. En çok merak edilen ise, Emre Altuğ “Çıta”yı yükseltebilecek mi?

Albümün de adını taşıyon “Çıta”nın söz yazarı Yazgon Kaçak. Müziği İrfan Özata tarafından yapılan albümde çıkış parçası “Dokunduğun Gibi”. Çıkış şarkısının söz ve müziği ise Ozan Güneysu imzalı. Albümü ilk dinleyenler “Çok Ayıp’ şarkısını öne çıkartırken bunda en büyük etken de Berksan olsa gerek.

İlk albümü  “Çilek” ile 2003 yılında müzik sektöründe dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Berksan, 14 şarkılık albümünün 13 şarkısını kendi yazmış, kendi bestelemişti. Berksan hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Çıtası yüksek bir prodüksiyon… 

Emre Altuğ yeni albümü “Çıta” da Selim Çaldıran ve Turaç Berkay Özer gibi adından övgüyle bahsedilen aranjörlerle çalıştı. “Çıta” albümünde fotoğraf çekimlerini Merve Hasman üstlendi. Albümün ilk video klibi ise “Dokunduğun Gibi” şarkısına çekildi. Yönetmenliği Muammer Koçak ve Serdar Gözelekli tarafından gerçekleşen klipte Emre Altuğ’nun rol arkadaşı Tuğba Melis Türk oldu.

 

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..