Yazı İşleri

Elif Kaya’nın “Tövbe”si Tuttu…

elif-kaya-tovbe-tovbe
Yayınlayan : Oktay Bala

Elif Kaya farklı imajı, sarı-siyah saçları ve başarılı yorumculuğu ile müzik dünyasına kazandırdığı “Tövbe Tövbe” adlı albümü tuttu… 1 gün önce YouTube’da yayınlanan klibi 30 binden fazla seyredildi.

Bir önceki klibi “Bir Bilebilsen” ile 23 milyona yakın izleyici bulan Elif Kaya bu şarkısına kattığı eşsiz yorumu ile müzikseverlerden beğeni toplamayı sürdürüyor.

Poll Production etiketi ile 1 Eylül’de dijital platformlarda yerini alan “Tövbe Tövbe” teklisi ile de büyük ses getireceğe benzeyen Elif Kaya, milyonların aşina olduğu herkesin kanını kaynatan bir melodi ile bu kez sevenleri ile buluşuyor.

Mezdeke denince ilk akla gelen, orjinali Arapça bir şarkı olan ” Ya El Yelil” coverı ile son döneme damgasını vuracak. Tövbe Tövbe’nin sözleri Elif Kaya ve Ahmet Selçuk İlkan tarafından yazılırken, şarkının düzenlemesi usta aranjör Selim Çaldıran imzası taşıyor.

Şarkının video klibi Kemal Başbuğ yönetmenliğinde eski bir fabrika binasında 1 günde tamamlandı. Siyah-beyaz çekilen video klipte güzel şarkıcıya 5 erkek dansçı eşlik ediyor. Bir hayli hareketli ve değişik dans figürlerinin yer aldığı video klip dijital platformlarla aynı anda müzik kanallarında yerini aldı.

 

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..