Single

ELİF BUSE DOĞAN, “KÜP İÇİNDE NİŞASTA” İLE HERKESİ AYAĞA KALDIRDI.

elif-buse-dogan-balkan-turkusu-kup-icinde-nisasta
Yayınlayan : Oktay Bala

İlk Albümü “Bihader” ve öne çıkan şarkısı “Gel Sevduğum” ile tüm müzik listelerinde haftalarca en üst sıralarda yer alan Elif Buse Doğan, şimdi de kıpır kıpır bir balkan türküsü, “Küp İçinde Nişasta’’ ile herkesi ayağa kaldırıyor, piste davet ediyor, dans etmeye kışkırtıyor, gönülleri tekrar tekrar fethediyor…

Bir Anonim türkü olan “Küp İçinde Nişasta” Stüdyo Maestro’da kaydedildi, müzik yönetmeni ise Aydın Kara Oldu. Canlı enstrümanlarla gerçekleşen kayıtta sanatçıya, akordeonda Bekir Sakarya, klarinet-trompet-saksafonda Aykut Sütoğlu, cümbüşde Mustafa İpekçioğlu, gitarda Metehan Köseoğlu, basgitarda Görkem Oker, ritimlerde Yaman Hadi ve vokallerde Funda Gürses, Demet Killik, Aslı Kahraman eşlik etti.

Elif Buse Doğan, Erkan Nas’ın yönetmenliğinde çekilen klibi için özel koreografi ve dans dersleri aldı. Klibin dans koreografisini Anadolu Ateşinin eski dansçılarında Yeşim Çinçeoğlu hazırladı. Klip kostümleri ise, ünlülerin terzisi Nevzoş tarafından dikildi.

Elif Buse Doğan ’’Küp İçinde Nişasta’’ single çalışması Hak Yapım etiketiyle tüm dijital kanallarda yayınlanmaya başladı.

Elif Buse Doğan, haftalarca Müzik Sepeti Top 10 listesinde 1 numarada kalmıştı. “Gel Sevduğum” ile Hala Müzik Sepeti Top 10’da yer alan  Elif Buse Doğan ilk solo albümü “Bihader” ile çıkış yapmıştı.  Kadife sesi, samimi duruşu, türkülere olan sevdası ve duru güzelliğiyle müzikseverlerden tam not almıştı.

Bir Önceki Elif Buse Doğan Haberi ve “Gel Sevduğum klibi” >

 

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..