FAHRİYE ÖZAY HALUK ÖZKAN ÜMİT AKSOY Yeni Klip

EKİM 2016’NIN YENİLERİ…

haluk-ozkan-fahriye-ozay-umit-aksoy
Yayınlayan : Oktay Bala

haluk_ozkan_001_54456_8201977

HALUK ÖZKAN: MİNNET ETTİREMEDİLER! MİNNET EYLEMEM DİYOR

Haluk Özkan, Fetö mensubu Mehmet Baransu’yu ve Taraf gazetesini yazdığı yalan haberden dolayı yıllar önce mahkemeye vermiş ve bundan dolayı TRT den eserleri silinip, yıllarca konserleri iptal edilmiş ve sanatçıya ekran yasağı getirilmişti.

Seyhan Müzik etiketiyle piyasaya çıkan Haluk Özkan ‘ın, “Yola Zararsın” albümü; 11 seçkin halk türküsü ve yeni bestelerden oluşuyor. Albümün prodüktörlüğünü ve aranjörlüğünü de yapan Haluk Özkan her zaman olduğu gibi klip çalışmasının yönetmenliğini de üslendi.  Arşiv niteliğin de olan, Yola Zararsın albümünün ikinci klip çalışmasını uzun seneler keyifle izleneceğe benziyor. Klibi ilk izleyenlerden olmak için tıklayın!

fahriye_ozay_002_54455_8030129

FAHRİYE ÖZAY’DAN ’DİLLİRGA’ YA KLİP

Yavru Vatan Kıbrıs’ın sevilen sanatçılarından Fahriye Özay, Kıbrıs’ın anonim parçası “Dillirga’ya özel bir klip çekti. Kıbrıs’ın sevilen sanatçılarından Fahriye Özay, Kıbrıs’ın anonim parçası ‘Dillirga’ ya özel bir klip çekti. Kıbrıs’ın her yerinde Güzelyurt, Girne, Magusa, Lefkoşa ve Karpaz’da çekimleri yapılan klip oldukça beğenildi.

Ziya Tunç yönetmenliğinde çekilen klipte Akçay Folklor ekibi de yer aldı. Klip sosyal medyada da yayınlanır yayınlanmaz yüzlerce beğeni aldı

Klibi ilk izleyenlerden olmak için tıklayın!

umit_aksoy_001_54446_5419956

ÜMİT AKSOY’DAN “AH YALNIZIM”

Son yıllarda yeniden yükselişe geçen arabesk ve fantezi müziğe Ümit Aksoy ile yenilikçi bir anlayış geliyor. Yıllardır birçok ünlü ve yeni sanatçıya verdiği besteleriyle dikkat çeken Ümit Aksoy, sözü ve müziği kendisine ait olan “Ah Yalnızım” isimli duygusal aşk şarkısıyla ayrılığı ve yalnızlığı kalbinde hissedenlerin duygularına tercüman olmaya geliyor.

Daha önce de birçok albüm yapan Ümit Aksoy, başarılı yapımcı Ercan Deniz’in sahibi olduğu DNZ Production etiketiyle sevenleriyle ve daha büyük kitlelerle buluşmaya hazırlanıyor.

Klibi ilk izleyenlerden ol!

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..