Yeni Albüm

DUBIOZA KOLEKTIV yeni albümünü ücretsiz dağıtıyor!

Bosnali-grup-DUBIOZA-KOLEKTIV-Happy-Machine
Yayınlayan : Oktay Bala

Son zamanlarda hem Balkanlar hem de Türkiye’de adından sıkça söz ettiren grup DUBIOZA KOLEKTIV, yeni albümü “HAPPY MACHINE” i ücretsiz dağıtıyor.

Reggae, Ska, Punk, Dub ve Balkan Müziğini kendilerine özgü bir tarz ile yorumlayan Bosnalı grup DUBIOZA KOLEKTIV albümlerini internet siteleri aracılığıyla ücretsiz olarak sunuyor. 10 şarkının yer aldığı ülbüme Manu Chao, Benji (Skindred), La Pegatina gibi isimler de katkıda bulunmuş.

Mainstream müzik sektörünü T’ye aldıkları videolarını geçtiğimiz aylarda yayınlanan ve bir an da dikkatleri üzerine çeken grup, ülkemizde “Gezi” olayları sırasında yazdıkları “All Equal” adlı şarkıyla biliniyor.

Ülkemizi sıklıkla ziyaret eden Dubioza Kolektiv, en son 2015 yılının Eylül ayında gerçekleşen Nilüfer Festivali’nde sahne almıştı. Bu performansı sırasında Zeki Müren’in “Bahçıvan” adlı şarkısını yorumlayarak büyük beğeni kazanan grup, gezi olayları sırasında sosyal medya hesaplarından tüm dünyaya duyurular yapmıştı.

Bosnalı grup DUBIOZA KOLEKTIV, Türk-Alman grup “Besidos” ile birlikte “Rage Against The Machine’in en çok beğenilen şarkısı “Killing In The Name Of’u yorumlamıştı.

Albümü Online dinlemek için :
http://soundcloud.com/dubioza-kolektiv/sets/happymachine/s-niqoe

Albümü indirmek için :
http://bit.ly/h499yM4chin3
http://www.dubioza.org

Dubioza kolektiv “Free.mp3 (The Pirate Bay Song)”

 

Besidos & Friends feat. Dubioza Kolektiv “Killing In The Name” (RATM cover)

 

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..